fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Крем-паста Tooth Mousse. Особливості застосування

Крем-паста Tooth Mousse. Особливості застосування
124474 ПЕРЕГЛЯДІВ

Description: Відновлення та зміцнення емалі зуба є профілактичним кроком для запобігання стоматологічних хвороб. Крем-паста Tooth Mousse ефективно усуває незначні пошкодження емалі.

Відновлення та зміцнення емалі зуба проводиться двома способами. Якщо емаль зазнала значних пошкоджень в результаті карієсу, то її треба нарощувати за допомогою пломбувальних матеріалів. У випадку, коли емалева поверхня не зруйнована, але знаходиться на початковій стадії потоншення, тканину нарощують за допомогою спеціальних крем-паст для зубів.

 Відновлення та зміцнення емалі зуба потребують ті пацієнти, у яких значно підвищена чутливість зубів. Така чуттєвість виникає з кількох причин:

   ● стирання емалі в наслідок віку чи патологій;

   ● при недостатній мінералізації захисної тканини зубу;

   ● виникнення мікротріщин на емалі;

   ● її руйнування в результаті стоматологічних хвороб.

У всіх випадках емалева тканина перестає виконувати свою основну функцію — захист пульпи від зовнішніх чинників. Стоматолог порекомендує надійний метод відновлення емалі зубів.

 Чутливість емалі: причини виникнення та лікування

Емаль — це надійний бар’єр між мікроорганізмами та внутрішніми тканинами зуба: дентином, пульпою. Міцна та здорова емаль протистоїть проникненню інфекцій, розвитку карієсу, зубного каменю тощо. Догляд за ротовою порожниною в домашніх умовах означає в першу чергу очищення та зміцнення емалі.

Гідроксиапатит є неорганічним мінералом та основним компонентом у складі зубної емалі та кісткової тканини людини. Тверді тканини зубу на 98% складаються з даного мінералу, а слина є концентрованим розчином гідроксиапатиту. Процеси демінералізації та ремінералізації є природними, коли організм здоровий. Після кожного прийому їжі, особливо солодкого, в ротовій порожнині створюється кислотна середа. Це руйнує емаль, вимиваючи з неї кальцій та фосфор. Слина змиває кислоту, тобто природно проводить процес ремінералізації.

 Чому іноді природна ремінералізація не працює, і емаль руйнується? Існує декілька причин:

   ● спадкові хвороби;

   ● авітаміноз;

   ● зловживання солодощами, газованими напоями, цитрусовими;

   ● захворювання ШКТ;

   ● шкідливі звички.

 Підтримати здоров’я зубів допоможе ремінералізуючий гель. Компанія Dental Group рекомендує крем-пасту Tooth Mousse. Чому саме цей крем стоматологічний найбільш ефективний в питанні мінералізації зубного ряду? Інноваційна технологія Recaldent, яка використана в Tooth Mousse, дозволяє транспортувати розчинну форму іонів кальцію та фосфату у тверду тканину.

Tooth Mousse: переваги та спосіб застосування в домашніх умовах

 Відбілюючі системи для зубів мають на меті освітлити емаль на кілька тонів, прибрати плями, що виникають у курців та прихильників міцної кави. Але крем-паста Tooth Mousse, на відміну від інших засобів для відбілювання та укріплення зубів, виконує додаткові завдання:

   ● захищає зуби від кислотної середи різного походження;

   ● знижує сильну та хворобливу чутливість зубів;

   ● надає зубному ряду природний вигляд;

   ● має високі анти каріозні властивості;

   ● в її складі відсутній цукор.

Завдяки аморфному кальцію фосфату в складі, Тусен мус доставляє важливі мінерали в глибокі шари твердих тканин, тому мінералізація відбувається ефективно. Паста безпечна для дітей, а також вагітних та жінок, що годують грудьми. Обережно слід застосовувати тільки пацієнтам з алергією на молочний білок.

Препарат дуже легко використовувати вдома. Почистивши зуби, треба нанести невелику кількість засобу на поверхню зубів, та потримати в роті близько 5 хвилин не ковтаючи. Краще робити процедуру перед сном, або ж півгодини після змиття пасти не їсти й не пити. Приємний на смак засіб зробить процедуру мінералізації доволі приємною та необтяжливою. А ефект від використання Tooth Mousse перевершить всі очікування.

https://text.ru/antiplagiat/62e98a032d35a 100%

Теги: крем,паста,крем-паста,Tooth Mousse,емаль,зуби,стоматологія,стоматологи,клініки
Мої відео