fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Вся правда про 115 окрему механізовану бригаду ЗСУ у Сєвєродонецьку

Вся правда про 115 окрему механізовану бригаду ЗСУ у Сєвєродонецьку
309466 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

У травні цього року засобами масової інформації, інтернет-виданнями та соціальними мережами пройшла інформація про те, що збунтувалися військовослужбовці 3 батальйону 115 бригади. Вони нібито у повному складі покинули свої позиції через нестачу зброї та непрофесійне і недбале командування. Згодом цю історію розігнали завдяки відео, які записали втікачі з поясненням та звинуваченнями на адресу свого військового командування.

 

Як "втікачі" 115 окремої механізованої бригади пояснили свій вчинок?

Попри те, що інформацію, озвучену цими військовими, потрібно перевірити, численні російські та деякі українські джерела подають цей факт таким чином, що українські збройні сили є слабкими й некерованими, а військові не мають базового забезпечення. На підтримку цієї думки вони невтомно поширюють  відеоультиматум до Володимира Зеленського та голови ЗСУ Валерія Залужного, який частина 115-ї бригади записали ще перебуваючи у Сєвєродонецьку. Також в антиукраїнських ЗМІ поширюють інформацію, що дезертири одразу після втечі потрапили в СІЗО, де і перебувають зараз.

Що відомо про 115 окрему механізовану бригаду у Сєвєродонецьку?

115 бригада сформувалася у Черкаській області через місяць після повномасштабного вторгнення росії. Наразі вона воює на сході нашої держави. Ця зона бойових дій є дуже небезпечною і складною, оскільки противник зараз там активно намагається просунутися далі, оточує й обстрілює наших захисників. 

Як розповіли вже в іншому відеозаписі військові, які залишилися на своїх позиціях, та продовжують воювати, бійці, що втекли, були введені в оману агентурою ФСБ росії, ця фейкова інформація спочатку була оприлюднена на російських сайтах а вже потім продубльована сайтами колабороціоністів. Однак військові бригади на чолі зі своїм командиром записали та оприлюднили власний відеозапис, висловивши свою чергову думку про тих бійців, які розповсюдили фейк.

Бійці на відео підтвердили, що ділянка фронту, яку вони захищають, є небезпечною і складною, до якої прикута увага противника та є головною стратегічною ціллю всій так званої «спецоперації».

Бійці підтвердили, що мають чіткі команди й завдання, а також необхідне озброєння, засоби захисту, одяг та добре харчування. Враховуючи серйозність позицій та близькість ворога, у розпорядженні бригади є навіть протитанкові комплекси «Джавеліни» та інші зразки сучасного озброєння, в тому числі і від наших західних партнерів.

 

 

Теги: 115 окрема механізована бригада, 115 механізована бригада, 115 бригада, 115 окрема механізована бригада зсу, 115 механізована бригада зсу, 115 бригада зсу
Мої відео