fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Маршал Міхаїл Тухачевський: "Дайош Варшаву!"

Маршал Міхаїл Тухачевський: "Дайош Варшаву!"
360174 ПЕРЕГЛЯДІВ

Був такий "хороший" росіянин Міхаїл Тухачевський. Власне, "хорошим" він був до 1937 року. Тоді його, кандидата в члени ЦК ВКП(б), маршала Радянського Союзу, інші "хороші" росіяни розстріляли. А ще інші в 1957 році реабілітували, і відтоді він знову "хороший".

У червні 1921 року Тухачевський командував придушенням Тамбовського повстання й "уславився" тим, що - за вказівкою Леніна - підписав наказ про застосування проти повстанців хімічної зброї...

А перед тим, захопивши влітку 1920 року терени України, московська орда сунула на Польщу. Причому Польща не була кінцевим пунктом задуманої експансії: далі орда збиралася рушити на Німеччину, щоб підтримати тамтешніх революціонерів. У планах загарбників було підпалити революційним вогнем Угорщину, Румунію, Чехію, Італію, дійти до Франції, а, якби вдалося, то й далі.

Реалізувати ці плани мав командувач військ Західного фронту Тухачевський. Стисло їх було сформульовано в гаслі "Дайош Варшаву!". Але Варшава не далася. На заваді московській орді став інший план, розроблений начальником генерального штабу Війська Польського Тадеушем Розвадовським і блискуче втілений головнокомандувачем Юзефом Пілсудським. Варшавська битва, що тривала з 13 по 16 серпня 1920 завершилася розгромом московських загарбників. Хижа орда була зупинена та відкинута, Європа - врятована від навали.

Британський посол Едгар Вінсент Д'Абернон присвятив Варшавській битві книгу з промовистою назвою "Вісімнадцята вирішальна битва у світовій історії". 

Колись так писатимуть і про Україну, яка трохи більше ніж через століття стала на шляху московської орди, затуливши собою світ.

Сергій Борщевський, письменник і дипломат

Автор: Незалежний Український Медіа Центр

Теги: #НезалежнийукраїнськиймедіацентруЄвропі #СергійБорщевський #IMF #Independentmediaforum #uacenter.media
Мої відео