fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

СБУ нейтралізувала ще одну ботоферму у Києві, яка «співпрацювала» з PR-компаніями рф

СБУ нейтралізувала ще одну ботоферму у Києві, яка «співпрацювала» з PR-компаніями рф
341628 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кіберфахівці СБУ ліквідували ще одну ботоферму в Києві. Зловмисники створили 3 тисячі фіктивних акаунтів для поширення деструктивного контенту в популярних соціальних мережах.

Свої інформаційні атаки вони використовували для дискредитації міністерств і відомств, правоохоронних структур, військкоматів та Конституційного Суду України.

За даними слідства, до створення ботоферми причетні двоє мешканців столиці, колишні працівники ІТ-галузі. Ділки у власних помешканнях організували процес масової реєстрації та адміністрування фейкових акаунтів у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Щоб анонімізувати «облікові записи» ботів та уникнути їх блокування, зловмисники розробили спеціалізований програмно-апаратний комплекс.

Обладнання дозволяло змінювати ІР-адресу при створенні кожного наступного акаунта, імітуючи реєстрацію в соцмережі щоразу іншого реального абонента українських операторів мобільного зв’язку. 

Створені таким чином акаунти віддавали в «оренду». Серед клієнтів ботоферми були PR-компанії рф, які займалися поширенням антиукраїнського контенту.

Зокрема, ці боти «розганяли» змонтовані на замовлення відео- та фотоматеріали, які дискредитували українських політичних діячів та висміювали законодавчі ініціативи.

За результатами обшуку, проведеного за адресою ведення «бізнесу», виявлено та вилучено:

  • комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності;
  • спеціальне програмне забезпечення;
  • серверне обладнання;
  • 35 модемів;
  • майже 500 сім-карток українських мобільних операторів.

За ініціативи СБУ, після проведення експертиз вилучене майно планується передати до управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА) для реалізації та наповнення держбюджету.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру одному з організаторів протиправної діяльності за ч. 1 ст. 361 Кримінального кодексу України (несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж).

Триває слідство для виявлення та притягнення до відповідальності усіх причетних осіб.

Викриття зловмисників проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Київ та Київській області за процесуального керівництва Святошинської окружної прокуратури.

Нагадаємо, що з початку 2022 року кіберфахівці Служби безпеки України знешкодили 35 ботоферм, у тому числі викрито мільйонну ботоферму, організовану політтехнологом-громадянином рф, яка використовувалася не лише окремими політичними силами в нашій державі, а й російськими спецслужбами.

ssu.gov.ua

Теги: СБУ , Служба Безпеки України,ботоферма,PR-компанія
Мої відео