fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Російська пропаганда сьогодні вкрай примітивна, передбачувана та відразлива, а тому не діє так, як раніше – Михайло Подоляк на зустрічі YES

Російська пропаганда сьогодні вкрай примітивна, передбачувана та відразлива, а тому не діє так, як раніше – Михайло Подоляк на зустрічі YES
238781 ПЕРЕГЛЯДІВ

Через тотальну брехливість російська пропаганда вже не має й не матиме того впливу на світову спільноту, який спостерігався раніше. Таке переконання висловив радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк, беручи участь у панелі «Інформаційна війна» в межах 17-ї зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES).

«Російська пропаганда завжди відрізнялася масштабністю, масовістю, нахабством брехні, дорожнечею, істеричним виконанням. Багато залучених людей, багато вкладених грошей, багато інструментів і майданчиків. Пропаганда буквально заливала ненавистю російських громадян і регулярно лякала європейців, розширюючись і розширюючись у своїх апокаліптичних міфах. А в результаті – практично нульовий вплив на глобальні суспільні настрої у перші 200 днів війни», – констатував він.

Михайло Подоляк зауважив, що російській «фабриці брехні» забракло «дев'ятого валу фейків», щоб переконати світ у неминучості тріумфу російської волі. За його словами, причина в тому, що російська пропаганда сьогодні вкрай примітивна, передбачувана та відразлива.

«По-перше, Україна як ключова мета практично не реагує на будь-які російські медіаістерики. Хіба що іронічно та саркастично. Тому що Україна чудово знає Росію – її дурість, її «понти», її примітивні культурні агресії, її реальну якість життя», – зазначив радник керівника Офісу Глави держави.

Другою, не менш вагомою причиною Михайло Подоляк вважає те, що Росія інформаційно залишилася жити у 2014 році. Свідченням цього він назвав продовження трансляції історій про нацбатальйони, біолабораторії, протистояння з НАТО, обстріли Донбасу, про нібито загиблих дітей і квіти для зустрічі російських танків.

«Це дика архаїка. Уявлення про Україну та світ у росіян-пропагандистів не змінилися зовсім. Вони справді вірили, що можна прийти, захопити, убити, і все буде, як у Криму», – сказав радник керівника Офісу Президента.

Крім того, Росія та її політична еліта відверто закохалися у власну пропаганду й тому втратили зв'язок з реальністю.

«Їм не була потрібна об'єктивна реальність. Вони реально повірили, що світ їх страшенно боїться, що вони – друга армія світу, що вони вміють воювати в сучасних війнах не кількістю, а креативом, і можна безкарно творити зло», – констатував Михайло Подоляк.

Також спостерігається різка й прискорена деградація інтелектуального рівня всіх державних інституцій РФ. Як наслідок – у Росії нині перемагає запит лише на фейкову аналітику, формат «бий/біжи», ультрапатріотичну та реваншистську риторику.

Водночас радник керівника Офісу Президента зауважив: РФ роками формувала в інших країнах проросійське лобі. На першому етапі вторгнення в Україну це дало змогу викликати у європейських суспільств – хоч і на короткий час – шок, нерозуміння та ступор. Однак, побачивши реальність, світ швидко відмовився від нав’язаних стереотипів.

«Європейські еліти відмовилися від стереотипів і викреслили будь-які інструменти Росії з переліку джерел, яким можна довіряти. Почався тотальний обвал російської пропаганди у світі», – сказав Михайло Подоляк.

Руйнуванню російської «фабрики міфів» сприяло й те, що РФ нині максимально жорстоко, навмисно, демонстративно вбиває російськомовних громадян на сході України, руйнує їхні будинки, офіційно віддає накази на насильство, вважаючи, що якщо це називати «визволенням» у шоу на російських телеканалах, то в це повірять і жертви, наголосив радник керівника Офісу Президента.

«Безумовно, просто зараз Росія намагається знайти тонші пропагандистські інструменти для впливу на дві різні аудиторії: європейську та азійсько-африканську. Тому наше завдання в короткостроковій перспективі – довести тяжкість безпосереднього впливу війни на їхній поточний рівень життя», – резюмував радник керівника Офісу Президента.

president.gov.ua

Теги: російська пропаганда,YES,Михайло Подоляк, війна в Україні,росія
Мої відео