fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Адміністратора збірної України з футболу підозрюють у відмиванні 130 млн гривень

Адміністратора збірної України з футболу підозрюють у відмиванні 130 млн гривень
241492 ПЕРЕГЛЯДІВ

Адміністратора збірної України з футболу підозрюють у відмиванні 130 млн гривень. У справі фігурують Вадим Шаблій та інші футбольні агенти, а також теперішні та колишні гравці основного складу «Шахтаря». Ухиляння від сплати податків та відмивання грошей — в обох випадках в особливо великих розмірах.

У 2020 році правоохоронці відкрили кримінальне провадження проти старшого адміністратора збірної України з футболу Олександра Кісткіна, підозрюючи його саме в таких злочинах. Слідче управління Державної фіскальної служби України відкрило кримінальне провадження, щоб розслідувати факти легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, та ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Злочини інкримінували старшому адміністратору збірної України Олександру Кісткіну, який працює в штабі головної команди з 2016 року.

За даними слідства, правоохоронці встановили, що в період з 2016 по 2020 роки чоловік:

  • ухилився від сплати податків в особливо великих розмірах, шляхом заниження оподаткованого доходу, на загальну суму понад 115,7 млн гривень;
  • проводив у відділеннях АТ КБ «Приватбанк» та АТ «ПУМБ» фінансові операції з безпідставного перерахування та зняття готівкових коштів, з метою їх легалізації (відмивання), на загальну суму понад 130 млн гривень.

Слідчі вивчили рух коштів на банківських рахунках Кісткіна і виявили перелік контрагентів, з якими в основному взаємодіяв Олександр. Це насамперед голкіпер «Шахтаря» та збірної України Андрій Пятов, ексгравець донеччан, а сьогодні головний тренер «Дніпра-1» Олександр Кучер, а також відомий футбольний агент Вадим Шаблій.

368.media

Теги: Вадим Шаблій,збірна України з футболу,Олександр Кісткін
Мої відео