fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

ЗСУ знищили поблизу Посад-Покровського на Херсонщині "елітну" 38 ОМБСр росіян

ЗСУ знищили поблизу Посад-Покровського на Херсонщині "елітну" 38 ОМБСр росіян
344968 ПЕРЕГЛЯДІВ

ЗСУ продовжують нищити "еліту" російських військ. На Херсонському напрямку втратила боєздатність 38-ма окрема мотострілецька бригада з Амурської області рф, що мала престижний статус "гвардійської".

Про це повідомив воєнно-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко. 

За його словами, ця "прикрість" сталась із далекосхідними гвардійцями путіна у напрямку Посад-Покровського. Внаслідок втрати великої кількості бійців, командування російської окупаційної армії ухвалило рішення про відтягування 38 ОМСБр у тил.

У щоденному брифінгу речники Генштабу ЗСУ 15 вересня інформацію про знищення 38 ОМСБр рф не конкретизували, однак наголосили, що найбільших втрат противник зазнав саме на Херсонщині – на Криворізькому та Миколаївському напрямках.

38 ОМСБр втратила боєздатність у районі Посад-Покровського

За даними експерта Центру оборонних стратегій Віктора Кевлюка, днями частини 38 ОМСБр рф (а саме – батальйон матеріально-технічного забезпечення) також поніс суттєві втрати на Харківщині, при відступі з району Куп'янська.

38-ма окрема гвардійська мотострілецька Вітебська ордена Леніна, Червонопрапорна, ордена Суворова бригада – формування Сухопутних військ Збройних сил російської федерації. Умовне найменування – Військова частина № 21720 (в/ч 21720). Формування входить до складу 35-ї загальновійськової армії Східного військового округу. Пункт постійної дислокації – село Катеринославка Амурської області.

У травні 2022 року частина окупантів 38-ї гвардійської ОМСБр влаштували бунт і намагалися відмовитися від подальшої участі у війні в Україні через великі втрати особового складу.

8 вересня стало відомо, що на Херсонщині українські бійці на окремих ділянках прорвали лінію оборони, яку тримали підрозділи 20-ї "елітної" мотострілкової дивізії ЗС рф.

stopcor.org

Теги: Херсон,ЗСУ , війна в Україні,38 ОМБСр, окупанти
Мої відео