fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

KAVA співачка у своїй новій пісні «Memories» розповіла про біль війни

335710 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

У своїй новій пісні «Memories» співачка KAVA розповіла про біль війни

Українська співачка KAVA випустила нову пісню у жанрі поп-денс. Композиція під назвою «Memories» присвячена важливим подіям, що відбуваються в Україні. У ній вона розповіла про жахи війни та біль, які викликають бойові дії у кожного з нас. Пісня об’єднала у собі серйозну тему з життєстверджувальним танцювальним ритмом та сучасним аранжуванням. Разом з тим у ній присутні, притаманна творчості співачки, глибока мелодійна лірика.

Сама співачка назвала «Memories» піснею-памяттю. Адже вона нагадує, які жахи й страждання пережили та продовжують переживати українці. Червоною лінією крізь текст пісні проходять рядки «And I wanna save, And I wanna live». Вони виконують функцію своєрідної молитви або мантри, чим перетворюють танцювальний, на перший погляд, сучасний трек у глибокий твір, сповнений надії на щасливе майбутнє. Поєднуючи у своїй пісні текст українською та англійською мовами, KAVA тим самим підкреслює, що майбутнє України – у співдружності з цивілізованими європейськими державами.

Співачка зізналася: У трек «Memories» я вклала віру в нашу перемогу та любов до України. Мені, як і більшості жінок, в цілях безпеки довелося виїхати з України до Європи. В тузі за близькими та рідною країною я написала пісню «Memories». Як для всіх українців, мені важливо репрезентувати в Європі себе як українку, тому жовто-блакитна стрічка, що з’являється в кліпі, – це не просто реквізит для відео, це мій талісман, який я привезла у своїй тривожній валізі з України та не знімаю вже довгий час».

Перебуваючи у Європі, KAVA зняла щемливе відео на цю пісню. У ролику виконавиця ходить по вулицях однієї з європейських країн, тримаючи у руках привезену з України тривожну валізу, і шукає прихисток на новому місці. Ця сцена стала уособленням пошуку нового життя та безпеки для багатьох українських жінок, які в один день перетворилися на біженок. У кінці, не витримавши напруги й горя, героїня відео робить вчинок, який символізує початок нового вільного життя без страху і болю – викидає валізу.

«Memories» – це пісня, написана від лиця дівчини, що переживає втрату дому. Але я вірю в те, що моя пісня зможе допомогти багатьом дівчатам знайти тимчасовий дім в інших країнах, не зупинятися на шляху будь-яких перешкод, не здаватися й пишатися тим, що ми з України». Так підсумувала свою ідею KAVA.

 

 

 

 

Мої відео