fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Черкаського виробника автохімії звинуватили у фінансуванні російської агресії

Черкаського виробника автохімії звинуватили у фінансуванні російської агресії
300178 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ряд черкаських компаній, котрі спеціалізуються на виготовлені та реалізації автомобільної хімії, підозрюють у фінансуванні збройної агресії росії проти України. Це стало відомо з матеріалів кримінальної справи за ч. 3 ст. 110-2 КК.

Зазначається, власником частки в статутному капіталі ТОВ «Черкаський завод автохімії» є громадянин росії Михайло Вашуркін. Він є власником компаній ТОВ «ВМ-Інвест», що займається орендою та експлуатацією нерухомого майна, та ТОВ «УКРА ПОЛ», що займається гуртовою торгівлею хімічними продуктами. Директором вказаних компаній є його дружина Юлія Вашуркіна.

Слідством встановлено, що Вашуркін є співзасновником науково-технічного товариства з обмеженою відповідальністю «Азімут», котре зареєстроване в місті Ковров, Володимирської області рф. Компанія, своєю чергою, є постачальником згідно з договором на суму 10,086 млн рублів з ВАТ «Державний Науково-дослідний інститут машинобудівництва імені В.В. Бахирева», котре займається виготовленням зброї.

Іще вісім договорів постачання ТОВ «Азімут» уклав з АТ «Всеросійський науково-дослідний інститут «Сигнал», котрий також спеціалізується на виготовленні зброї.

З вилучених документів в ході проведення тимчасового доступу до документів управління податкової встановлено, що службові особи ТОВ «Черкаський завод автохімії», ТОВ «ВМ-Інвест» та ТОВ «УКРА ПОЛ» будучи в попередній злочинній змові із рядом суб`єктів господарської діяльності проводили операції з ознаками фіктивності.

Також, на думку слідства, ТОВ «Черкаський завод автохімії», ТОВ «ВМ-Інвест», систематично здійснюють закупівлю товарів і відправку товарів у Товариств, які безпосередньо здійснюють свою фінансову-господарську діяльність на території російської федерації та сплачують податки на користь російської федерації-держави агресора.

Слідчим суддею Придніпровського районного суду м. Черкаси накладено арешт на корпоративні права засновника ТОВ «УКРА ПОЛ». Зазначимо Михайлу Вашуркіну також належать 86 торгових марок, в тому числі ALTAIR, МАСТ, VMP Motor oil, ZZiMA та інші.

368.media

Теги: Михайло Вашуркін,ТОВ «ВМ-Інвест»,Черкаський завод автохімії,фінансування російської агресії, війна в Україні,росія
Мої відео