fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Сьогодні розпочинається ювілейний, 150-й рік з народження видатної українки Соломії Крушельницької

Сьогодні розпочинається ювілейний, 150-й рік з народження видатної українки Соломії Крушельницької
318249 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ювілейні заходи триватимуть протягом усього року в десятках країн світу, а розпочнуться у Львові гранд концертом «Соломія.Brava!».

23 вересня о 18.00 гранд-концертом Соломія. Brava! у Львові розпочинаються урочисті заходи з нагоди 150‑річчя з дня народження найяскравішої зірки Золотої доби опери у світі - українки Соломії Крушельницької. Далі світ та Україну чекатимуть десятки інших заходів, про які розповімо нижче.

На випадково ювілейні урочистості починаються у Львові - в місті, де жила та навчалась у консерваторії Соломія. В театрі, який зараз носить її імʼя заходи триватимуть впродовж кількох днів. Відбудеться опера, драма та балет, присвячені співачці, а ще -  лекція-концерт, виставка, презентація книг і концерт юних музикантів.

Квінтесенцією ювілею у Львові стане гранд-концерт «Соломія. Brava!». Найкращі арії та ансамблі з репертуару Соломії Крушельницької лунатимуть у виконанні солістів Львівської національної опери та оперних співаків та співачок зі всієї України у супроводі хору та оркестру під управлінням хормейстера Вадима Яценюка та відомого у світі італійського дириґента Альберто Веронезі.

Втім, у Львові лише початок, святкування буде глобальним. Впродовж року неперевершені арії Соломеї лунатимуть на кращих оперних сценах десятків країн Європи і світу, в яких, як і в Україні відзначатиметься ювілей однієї з найвідоміших українок у світі! Уже готуються унікальні активності на честь великої українки  в Мілані, Парижі, Нью-Йорку, Бреші, Відні та багатьох інших містах.

Інформаційним патроном ювілейного року Соломії Крушельницької стала комунікаційна агенція FRESHPR. Її представники увійшли в оргкомітети відразу кількох країн, розробили брендування, комунікаційне наповнення та реалізували комунікаційний проект -  інформаційний портал на платформі Facebook, що стане глобальним інформаційним ресурсом, який об’єднає всі активності у світі впродовж року. Проект стане ексклюзивним «мостом» між Україною та багатьма країнами, де Соломія була фавориткою понад 100 років тому.

На фейсбук-порталі зʼявлятимуться репортажі, інтервʼю, подкасти, віртуальні виставки, прямі трансляції і чимало іншого, що дозволить іноземцям віртуально побувати на концертах, виставках, лекціях в Україні, а українцям на усіх заходах вшанування великої українки у світі.

Автори проекту, агенція FRESHPR запрошує вітчизняних та зарубіжних журналістів до контакту, а поціновувачів творчості видатної українки вподобати сторінку у Фейсбук. Обіцяють чимало захопливих розповідей та подій. Першою віртуальною подією на порталі стане трансляція гранд-концерту «Соломія! Brava!». Адреса сторінки для перегляду події та усіх майбутніх активностей – https://www.facebook.com/solomia150

Лінки для перегляду доступні вже зараз. Завжди готові надати додаткову інформацію!

Контакти організаторів: SK@freshpr.com.ua

На фото - графіка, що супроводжуватиме новини про заходи у світі. Особливим гаслом - 150 років світла організатори показують, що Крушельницька стала для світу не лише ідеальним голосом, вона показала світло української культури, за що Соломію вшановують в десятках країн і дотепер, понад 100 років згодом.

Теги: Соломія_Крушельницька, #Соломія_150_років_світла, #150-річчя_з_дня_народження_Соломії_Крушельницької, #видатна_українська_оперна_співачка, #FRESHPR
Мої відео