fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Владика Лонгин. Про віру, надію та безмежне милосердя...

Владика Лонгин. Про віру, надію та безмежне милосердя...
326235 ПЕРЕГЛЯДІВ

Він батько більше 500 дітей і на всіх у нього вистачає любові і великого серця. Священник Свято - Вознесенського чоловічого монастиря в Чернівецькій області вже двадцять років по всі Україні розшукує покинутих дітей, знедолених калік, які нікому не потрібні. Владика Лонгин буквально ставить їх на ноги.

Багато-багато дітний тато владика Лонгин, їх у нього більше 500 і кожного пам’ятає на ім’я. Владика згадує, як бідувала його сімя, виховувала сама мама, вона рано померла через хворобу, тоді маленький Михайло, так звали владику в миру, залишився сиротою. Він твердо вирішив, як виросте, буде допомагати нужденним.

Ви знаєте, як тяжко бути самотнім в цьому світі? Коли в біля тебе не має нікого, от вийшла дитина на вулицю, небо, земля і вітер навколо, а ніхто не обійме, не поцілує, не порадить…

Вперше владика всиновив ще на початку 90-их, тоді в батюшки з матінкою були 3-є своїх рідних дітей. Одного разу він приїхав до дит-будинку для інвалідів, побачив в яких умовах вони живуть, схопив двох малюків і відвіз їх у монастир.

Своїх дітей Лонгин збирав по всій Україні. З діагнозом дцп, ВІЛ, глухих та сліпих, діти – які були нікому не потрібні.

Буває так тяжко на душі, побачивши їх, мені відразу стає легше.

У кожного своя доля, хтось залишився сиротою при живих батьках або малих жебраків викуповували в циган, а когось просто підкинули до воріт монастиря в коробці. Владика згадує, як після похорону молодої жінки забрав з її могили чотирьох хлопчиків. Владика памятає, як їхня бабуся зраділа що в її малюків. Зараз ці діти дорослі, живуть окремо.

В монастирі всі вірять в дива, діти знають, треба жити по заповідям, а тато щодня проситиме сили для них, хоча і сам переніс три інфаркти і кілька операцій. Адже така вона, ціна віри, надії та любові.

Теги: Священник,Владика Лонгин,Владика,Діти ,Діти війни,Священник Свято - Вознесенського чоловічого монастиря, милосердя,Церква,Українська Православна Церква
Мої відео