fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

З початку повномасштабного вторгнення СБУ викрила понад 700 колаборантів

З початку повномасштабного вторгнення СБУ викрила понад 700 колаборантів
301953 ПЕРЕГЛЯДІВ

З початку повномасштабної агресії російської федерації Служба безпеки України викрила понад 700 осіб, яких підозрюють у колабораційній діяльності.

Про це на брифінгу Сил безпеки та оборони повідомив речник Служби безпеки України Артем Дехтяренко.

«З початку повномасштабної агресії рф СБУ викрила понад 700 таких осіб. І це саме за статтею 111-1 Кримінального кодексу України – колабораційна діяльність, якої до березня цього року взагалі не існувало. Тобто, на відміну від державних зрадників, тут ми говоримо про колаборантів у чистому вигляді», – підкреслив Артем Дехтяренко.

За його словами, пошук і покарання пособників рашистів наразі є одним із головних пріоритетів СБУ: «Ми цілодобово працюємо, аби не лише викрити зрадників і колаборантів, але й якісно задокументувати їхні злочини та в результаті притягнути до відповідальності».

Як пояснив Дехтяренко, кримінальні провадження щодо 268 колаборантів СБУ вже передала до суду, стосовно 53 із них ˗ винесені реальні судові рішення. Розслідування у решті проваджень тривають.

«Як приклад: нещодавній вирок мешканцю Луганщини, який передавав представникам російської окупаційної армії інформацію про підрозділи ЗСУ, що захищали область. За свою допомогу він хотів грошей і посаду в окупаційній адміністрації, а натомість проведе 12 років за гратами», – додав речник СБУ.

Загалом, як резюмував Артем Дехтяренко, українська спецслужба володіє повною картиною того, що відбувається на тимчасово окупованих територіях. «Робота у цьому напрямку триває. Нам поіменно відомий кожен колаборант, усі його установчі дані, коло спілкування і маршрути переміщення. Питання покарання цих осіб – це лише питання часу», – наголосив речник СБУ.