fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Денис Монастирський: "Поліцейські мобільні групи у кожному деокупованому населеному пункті виявляють вчинене сексуальне насильство в умовах війни"

Денис Монастирський: "Поліцейські мобільні групи у кожному деокупованому населеному пункті виявляють вчинене сексуальне насильство в умовах війни"
319144 ПЕРЕГЛЯДІВ

10 листопада, у Києві під головуванням Віце-прем'єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної відбулося чергове засідання Комісії з питань координації взаємодії органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Темою обговорення її учасників – урядовців, членів Комісії, представників міжнародних і громадських організацій, до яких долучилася і дружина Президента України Олена Зеленська, стала протидія будь-яким проявам насильства, надання допомоги постраждалим.

Віце-прем'єр-міністерка Ольга Стефанішина констатувала, що Українська держава, навіть перебуваючи у стані повномасштабної війни, не зупиняла шлях змін і трансформацій, пов’язаних із викликами у сфері гендерної рівності, домашнього насильства й насильства, пов’язаного із конфліктом. Ратифікація Україною Стамбульської конвенції стала одним з ключових засад успішності цієї цільової політики. Наразі, після недавнього ухвалення Президентом відповідного закону, на часі розробка імплементаційних заходів.

"Ми, як комісія та урядова команда, орієнтуємося на те, щоби допомагати й підтримувати людей, які ще не готові звертатися до правоохоронних органів як постраждалі. Але вони вже зараз потребують як медичної, так і психологічної допомоги, уваги соціальних служб та працівників центрів допомоги врятованих", - зазначила головуюча заходу.

А Дмитро Лубінець, Уповноважений ВРУ з прав людини зауважив, що ворог наразі масово і системно використовує сексуальне насилля як інструмент залякування українського населення і своєрідний компенсатор відсутності суттєвих успіхів на полі бою. Тому в Україні формуватимуться нові підходи до розслідування таких злочинів.

Тим часом очільник МВС України Денис Монастирський поінформував, що коли відбувається деокупація населених пунктів, після військових на цю територію потрапляють поліцейські. І їхнім головним робочим інструментом є подворовий і поквартирний обхід. Так вдається виявляти значну частину воєнних злочинів. Лише Нацполіцією зареєстровано понад 42 тис. проваджень. Також уже ідентифіковано близько 150 тис військовослужбовців рф, які зі зброєю в руках перебували на території України. Наступне завдання - вийти на рівень підозр та судових вироків.

"Виявлення сексуального насильства є для нас відносно новою сферою, оскільки досі так масово і настільки жорстоко в нашій країні не скоювали такі категорії злочинів. Тому в кожному правоохоронному органі створюють нові підрозділи – як частина процесу спеціалізації. Йдеться про вже утворені спеціальні поліцейські мобільні групи, що працюють у кожному деокупованому населеному пункті й виявляють, зокрема, і вчинені російськими військовими злочини на сексуальному грунті. Це ефективний інструмент", - розповів міністр внутрішніх справ України.

Іншим інструментом такої спеціалізації, на думку Дениса Монастирського, є навчальні тренінги для поліцейських з виявлення потерпілих та роботи з ними. Ця робота триває і актуалізується, оскільки з деокупацією нових територій зростає потреба у новій кількості таких підготовлених фахівців.

"А щоб не допускати повторної віктимізації, яка все ще трапляється, потрібно координуватися із Міністерством соціальної політики, офісом Генерального прокурора, аби дійсно, коли виявляється постраждала, з нею одразу на місці могли працювати фахові психологи й долучалися соціальні служби. Така координація сил і засобів допоможе виявити й встановити злочинців, допоможе постраждалим".

Департамент комунікації МВС України

Теги: Денис Монастирський,МВС,Поліцейські мобільні групи,МВС України, війна в Україні
Мої відео