fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

У Молдові перезавантажать уряд: хто може стати новим прем’єр-міністром

У Молдові перезавантажать уряд: хто може стати новим прем’єр-міністром
343812 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Молдові очікується перезавантаження уряду, який очолює Наталія Гаврилиця. Імовірно, його буде здійснено в понеділок, 14 листопада. Найімовірніше новим прем'єром стане Дорін Речан – представник силового блоку, який раніше очолював міністерство внутрішніх справ в уряді Юрія Лянке.

Про це OBOZREVATEL повідомляють джерела у дипломатичних колах. Політична ситуація в сусідній країні вже кілька тижнів перебуває у напруженні. Причиною стала активація проросійських сил, що розхитують державу.

Крім використання п'ятої колони, путінський режим застосовує проти Молдови інші традиційні методи тиску й шантажу. Насамперед із боку енергетики.

На економіці Молдови вже різко позначилися перебої із постачанням газу й електроенергії із невизнаного Придністров'я. Це спричинило стрімке зростання цін на енергоносії, комунальні послуги та продукти харчування. У результаті економічна криза спричинила політичну напруженість.

Імовірний прем'єр-міністр Молдови Дорін Речан на цей момент обіймає посаду радника президента з питань національної оборони та безпеки й секретаря Вищої ради безпеки. Він висловлює прихильне ставлення до України та послідовну позицію щодо євроатлантичної інтеграції Молдови.

У Молдові перезавантажать уряд: OBOZREVATEL дізнався, хто може стати новим прем’єр-міністром

Речан неодноразово заявляв, що нейтральний статус Молдови в умовах зростання зовнішніх загроз є неефективним.

Також передбачається, що одним із перших кроків нового прем'єра стане посилення силового блоку, оскільки ситуація у Молдові під загрозою. Найбільша небезпека йде з боку проросійських сил, які неодноразово планували вчинити державний переворот. Саме тому призначення Речана видається цілком логічним, бо не допустить сценарію російського реваншу в Молдові.

Джерело

Теги: Молдова,Наталія Гаврилиця,Юрій Лянке,Дорін Речан,Придністров'я
Мої відео