fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Названа нова ціль путіна в Україні: дослідження Інституту вивчення війни

Названа нова ціль путіна в Україні: дослідження Інституту вивчення війни
336661 ПЕРЕГЛЯДІВ

Всю злість через програш на Херсонщині путін направить на Донецький напрямок. 

Так вважають аналітики Інститут вивчення війни (ISW). Згідно їх дослідження і аналітики, владімір путін змінив напрямок фронту в Україні. Наразі у його планах захопити Донецьку область. 

Мовляв, він підвищив командувача російськими військами в Україні Сергія Суровікіна в обов'язках, дозволивши вийти з Херсона за умови, що він захопить усю Донецьку область.

Як доказ своїх слів, Інститут вивченні війни звертає увагу на зростання інтенсивності російських наступальних операцій в районі Бахмута, а потім в районі Вугледару.

Інакше ці наступальні дії не мають сенсу. Російські війська знаходяться далеко від оперативно важливих місць, окрім Бахмута, і були наповнені недостатньо підготовленими мобілізованими військовослужбовцями до того, як російські командири в цьому районі накопичили достатньо бойової потужності для рішучих операцій. 

Українські сили в цьому районі опиняться під сильним тиском, і Києву, швидше за все, доведеться перенаправляти війська для захисту від цих відновлених російських наступальних операцій", – зазначають експерти.

Проте експерти ISW не вірять у те, що росії вдасться досягти серйозного успіху, попри всі зусилля. Окупанти можуть захопити Бахмут, але для цього доведеться витратити великі ресурси.

Нагадаємо, сьогодні саме в Бахмуті йдуть найважчі бої за всю історію війни з росією. На цій лінію фронту в прямому сенсі слова горить земля і довкола знищено все. 

stopcor.org

Теги: путін , війна в Україні,Бахмут,Донецьк,Інститут вивчення війни
Мої відео