fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

"Ще не вмерла Україна": в центрі окупованої Ялти – танці під українські пісні (відео)

"Ще не вмерла Україна": в центрі окупованої Ялти – танці під українські пісні (відео)
315613 ПЕРЕГЛЯДІВ

Крим – український. Про наближення цього визначного моменту і швидке визволення з окупації півострова сповіщають самі місцеві. Вони не побоялися і вийшли на центральну вулицю Ялти з гучною українською гулянкою.

Ялта чекає на звільнення. Здається воно ось-ось, уже близько. Ба більше, місцеві не стримуючись виходять на центральні вулиці і співають українських пісень. Про це повідомляє українське видання "Дзеркало тижня" на своїй офіційній сторінці в Телеграмі.

Вони опублікували відео, відзняте в тимчасово окупованій Ялті. На центральній набережній, група людей гучно співає і пританцьовує під українську пісню "Смерека".

 

До слова автором пісні є уродженець Львівщини, український поет-пісняр, композитор, музикант Любомир Яким. Цей "шлягер" він написав у 1969 року для ансамблю "Троїсті музики". Згодом її переспівувала у різних версіях велика кількість співаків, а найвідомішою вона стала у виконанні народного артиста України Миколи Гнатюка. 

''Ще не вмерла Україна'': в центрі окупованої Ялти – танці під українські пісні (відео)

До слова, на відео, яке опублікувало видання "Дзеркало тижня" також чуємо виконання пісень української співачки, яка активно підтримує Україну у війні проти росії – Вєрки Сердючки. 

Ба більше, Вєрка Сердючка і її популярна пісня "Ще не вмерла Україна" або "Гулянка" гучно лунає і в російському Ростові-на-Дону. Дівчата так завзято кричать слова "буде жити Україна", що ймовірно Збройні Сили України їх точно почують. 

А активні користувачі соцмереж вже знайшли влучне виправдання, чому ж в Криму звучать українські пісні. Кажуть, що це відповідає так званому очільнику Криму Аксьонову на його погрози кримінальною відповідальністю за "націоналістичні гасла та пісні". 

stopcor.org

Теги: Ялта,Крим, війна в Україні,Контрнаступ ЗСУ
Мої відео