fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

ВМС України та морські піхотинці організували втечу українських розвідників з полону

ВМС України та морські піхотинці організували втечу українських розвідників з полону
343575 ПЕРЕГЛЯДІВ

19 листопада стало відомо, що з російського полону вдалося врятувати трьох морських піхотинців. Пізніше народний депутат Ігор Копитін розповів подробиці того, як бійцям вдалося врятуватися.

Про це стало відомо з його офіційної сторінки у Facebook.

"Розкрию трохи деталей порятунку морпіхів-розвідків, яких на днях вдалося повернути з російського полону, та з якими зустрічався як представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Історія їх визволення вартує того, щоб про неї зняли фільм", - розповів Копитін.

За словами нардепа, хлопці під час бойових дій потрапили в російський полон, де їх утримували на непідконтрольній наразі території України. Про це дізналися у Командуванні ВМС та морської піхоти: вони вирішили врятувати бійців та спланували операцію. В результаті військовим вдалося організувати втечу розвідників з полону, а потім переправити їх на підконтрольну територію.

"Хлопці у безпеці та їх життю нічого не загрожує. Окремо хотів би зазначити, що участь в операції по їх звільненню приймав миколаївець, "кіборг" та захисник "Азовсталі" Артем Дибленко, який нещодавно сам повернувся з ворожого полону. Та офіцери морської піхоти з позивними "Лютий", "Баркас" та "Омега", які фактично спланували цю операцію. На жаль, наразі не можу назвати їх імен, але після закінчення війни ми розкажемо їх історії. В тому числі історію мого товариша Дмитра з позивним "Омега"", - йдеться у дописі Копитіна.

Варто зауважити, що до цього на офіційній сторінці ВМС ЗС України повідомили, що їм вдалося вивести трьох морських піхотинців з окупованої території, але подробиць операції вони не розповіли.

stopcor.org

Теги: ВМС України,морські піхотинці, війна в Україні,Військовополонені,полон
Мої відео