fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Окупанти під Сватовим у "складній ситуації": передові підрозділи на 60% небоєздатні, – Коваленко

Окупанти під Сватовим у "складній ситуації": передові підрозділи на 60% небоєздатні, – Коваленко
356270 ПЕРЕГЛЯДІВ

Російські передові підрозділи під Сватовим на Луганщині стрімко втрачають боєздатність. Не рятує навіть швидке і безперервне підвезення "мобіків", оскільки наявність "гарматного м'яса" не вирішує наявних проблем окупантів із комплектацією військ технікою й матеріально-технічним забезпеченням. Відтак ця ділянка фронту може обвалитись вже до кінця року.

Таку думку висловив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко.

Експерт зауважує практично всі підрозділи російської армії на Луганщині – некомплектні, оскільки не можуть здійснювати повноцінну ротацію і виведення відновлення боєздатності. А в останні півтора місяці відновлення боєздатності передових підрозділів у зоні бойових дій являли собою виключно підвезення особового складу, переважно "мобіків", та поповнення на місці.

"Але витрачання фаршу категорії "Ч" дуже стрімке і зараз у Сватівській локації російські окупаційні війська мають непросту ситуацію. У підрозділів 55-ї мотострілецької бригади та 3-ї мотострілецької дивізії втрата боєздатності вище 30%. І навіть не 40%, а трохи вище. Скажімо так, деякі підрозділи небоєздатні за особовим складом та технікою на 60%", – коментує аналітик.

І все це – на тлі настання зимових холодів та невирішених окупантами проблем із логістикою і матеріально-технічним забезпеченням солдатів. Ці проблеми яскраво ілюструє оприлюднений українським блогером і журналістом Сергієм Стерненком знімок з "російського нуля" в окупованому Сватовому.

"Не знаю, як воно буде насправді, але на мій суто дилетантський погляд до кінця 2022 року у рудиментаріїв почнеться каскадний обвал оборони аж до Старобільська. І це – щонайменше", – прогнозує Коваленко.

stopcor.org

Теги: окупанти,Сватово, війна в Україні
Мої відео