fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Микола ГОЛОМША. Заклик до українців, як в Україні, так і у всьому світі

Микола ГОЛОМША. Заклик до українців, як в Україні, так і у всьому світі
302337 ПЕРЕГЛЯДІВ

Закликаю українців, як в Україні, так і у всьому світі організувати флешмоби проти путіна і держави терористки - росії, які чинять геноцид українського народу, прошу хакерів, анонімус і всіх, всіх.

Маємо показати позицію громадянського суспільства України в першу чергу путіну, який очікує паніку серед нас і бойкоту нашої влади, з метою зламати волю, піти на «переговори» на умовах крамля. Так давайте покажемо терористичну сутність путінського режиму і звернемось до свідомого світу, лідерів держав, урядів - з метою визнання росії державою-терористкою і в США, в Канаді, Франції Великій Британії і інших, пишімо, які емоції проти путіна сьогодні панують в Україні. Ми, Народ, який самовизначився і в чергове, остаточно проголосив свою Незалежність у 1991 році у часі розвинутої світової демократії, сьогодні, - терпимо віроломне вторгнення в Україну режиму теророристичної росії під керівництвом путіна, який уже відверто, із заявами по своєму «державному» телебаченні з уст пропагандонів і «державних», прости Господи, «діячів» анонсує війну із цивільним населенням в Україні. Риторика на офіційних телеканалах вражає цинізмом і безкарністю, породжує не міжетнічну ворожнечу, а прямі заклики власного «міністерства вбивств», до суцільного вбивства, знищення, геноциду  українців, як Нації.

Така агресивна війна, відповідно до Статуту ООН, заслуговує , щоб весь світ зупинив путіна і його банду. Вимагаймо зупинити терор, закрити нам небо, притягнути путіна і його кровожерливу банду до відповідальності. Відкриваймо свій чільний народний фронт проти путіна, пробиваймо пропаганду путіна, щоб всюди було чути його сатанинський облік - вбивці, терориста, який в обмані, брехні і лицемірстві чинить страшні злочини в Україні. Наводьте приклади, розміщуйте відео злочинів, посилайте в усі можливі інстанції і інституції, показуйте наслідки і яка кара чекає всіх воєнних злочинців в Міжнародному Кримінальному Суді в Гаазі.

Хай в цьому допоможе нам всім Бог!

Микола Голомша

Теги: Микола Голомша,Голомша, путін, війна в Україні,росія,Генеральна Асамблея ООН,ООН, Україна,геноцид , Агресія росії в Україні,Гримаси "русского міра", Незалежний Медіа Форум, www.uacenter.media, IMF, Independent Media Forum
Мої відео