fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Колишній "вагнерівець" розповів про масові страти в ПВК: тепер йому загрожує розправа

Колишній "вагнерівець" розповів про масові страти в ПВК: тепер йому загрожує розправа
301087 ПЕРЕГЛЯДІВ

Найманець ПВК "Вагнер" Андрій Медведєв деякий час воював під Бахмутом, а потім втік з фронту і повернувся до росії. Бойовик розповів правду про реалії бойових дій і підтвердив страти найманців.

Про це повідомляє СтратКом ЗСУ.

Як зазначив український журналіст Денис Казанський, Медведєв записав відеозвернення, в якому розповів, що ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин відправляє своїх людей тупо на м'ясо, у безглузді атаки, де немає шансів вижити. Крім того, він підтвердив, що "вагнерівці" проводять регулярні страти "своїх" без суду та слідства за різні провини.

"Компанія в односторонньому порядку змінила контракт до шести місяців, не спитавши моєї думки. Потім продовжили до восьми місяців. Зв'язано це, скоріше за все, з тим, що там почало відбуватися. Після прибуття в'язнів на службу відбуваються дивні речі: вбивства від своїх же працівників - службою безпеки "Вагнера" засуджених, тупі накази, які віддавало наше командування, кидаючи нас на м'ясо, на танки з автоматами, відношення, образи, побої...", – розповів колишній "вагнерівець".

Він додав, що шкодує за вибір воювати у складі "Вагнера". Він звернувся до ФСБ, Генпрокуратури, Путіна особисто за допомогою. За словами окупанта, його життю загрожує небезпека. "Вагнер" розшукує його.

"Я побоююсь за своє життя та здоров'я. Я не скоїв жодного злочину. Те, що я відмовився брати участь у незрозумілих манервах Євгена Пригожина та наближених до нього осіб...", – заявив він, додавши, що живе "у правовій державі", тому сподівається на допомогу.

stopcor.org

Теги: ЧВК Вагнер,Вагнер,вагнерівці, війна в Україні,Путін
Мої відео