fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

«Укрзалізниця» без торгів придбала сервери у фігуранта кримінальних справ

«Укрзалізниця» без торгів придбала сервери у фігуранта кримінальних справ
319755 ПЕРЕГЛЯДІВ

Філія  «Головний інформаційно-обчислювальний центр» АО «Укрзалізниця» опублікувала звіт про укладений договір з ТОВ «ВМ Констракшн Україна» про придбання програмно-апаратних засобів інформаційної безпеки. Про це стало відомо з інформації на ProZorro.

Згідно з договором компанія-підрядник ТОВ «ВМ Констракшн Україна» до 31 грудня 2023 року поставить програмно-апаратні засоби інформаційної безпеки та захисту інформації. Серед придбаного два міжмережевих екрани FG-1100, пристрій моніторингу FAZ-800G, 8 оптичних модулів 10GE SFP+ та 8 оптичних модулів 25GE/10GE. Також «УЗ» придбала два пристрої захисту веб-додатків FWB-2000F та інше обладнання. Загальна сума контракту склала 36,64 млн гривень.

Підрядник ТОВ «ВМ Констракшн Україна» зареєстрований в Києві у 2014 році. Компанія спеціалізується на будівництві споруд електропостачання. Її власником зазначений Сергій Мороз.

Протягом 2017-2020 років столичне КП «Київтелесервіс» у рамках тендерів з «Білінтех Україна» та «ВМ Констракшн Україна» купило обладнання та програмне забезпечення вартістю, що перевищує вартість продажу такого обладнання та програмного забезпечення в офіційних імпортерів та дистриб’юторів на території України на загальну суму 143,7 млн гривень.

Слідчі СБУ та ГПУ також встановили, що «Київтелесервіс» у 2017-2019 роках купив у «Білінтех України» та «ВМ Констракшн Україна» неідентифіковане програмне забезпечення чи імпортні програмні продукти Fortinet та HewlettPackard, які, згідно з даними ДФС, не закуповувалися вказаними фірмами чи їх постачальниками території України у нерезидентів або резидентів на загальну суму 44,9 млн гривень.

Суд надав слідчим доступ до документації із закупівель у «Білінтех України» та «ВМ Констракшн Україна», які перебувають у КП «Київтелесервіс». Засновником та директором «Білінтех України» є Віктор Шахов, який свого часу був радником Сергія Рибки — ексголови правління АТ «Гіпрозв’язок» Держспецзв’язку. Раніше співзасновником був Владислав Бібік, до того — Олег Дерев’янченко, а ще раніше — Віктор Бєлов, заступник Рибки на колишній посаді у «Гіпрозв’язку».

Бєлов також був першим заступником колишнього в. о. директора ДП «Український науково-дослідний інститут зв’язку» Держспецзв’язку Сергія Мороза. З 2018 року саме Сергій Мороз керує та володіє столичною «ВМ Констракшн Україна». У держреєстрі з 2013 року він вказаний в. о. директора ДП «Український науково-дослідний інститут зв’язку» (УНІІС) Держспецзв’язку.

368.media

Теги: АТ «Укрзалізниця», головний інформаційно-обчислювальний центр,ВМ Констракшн Україна,Київтелесервіс,Білінтех України,Сергій Мороз
Мої відео