fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

115 Окрема механізована бригада ЗСУ: українські військові – наші янголи-охоронці

115 Окрема механізована бригада ЗСУ: українські військові – наші янголи-охоронці
378091 ПЕРЕГЛЯДІВ
Повномасштабна війна росії проти України розпочалася наприкінці лютого 2022 року. І попри тимчасову перевагу живої сили та техніки у ворога він не здатний перемогти Україну. Пояснити це можна величезною моральною перевагою українців, як цивільних громадян, так і наших захисників, які воюють зараз у ЗСУ. Яскравий приклад сміливого та професійного українського воїна – кожен боєць 115 окремої механізованої бригади ЗСУ. Про них можна розповідати багато, адже всупереч щоденній небезпеці вони зберігають оптимізм і впевненість у нашу перемогу.
 

Чим відзначилася 115 бригада?

 
Значення 115 окремої механізованої бригади дуже важливе у ході цієї війни. Навесні її направили на схід України. Там військові бригади перебувають досить довго, поки необхідно утримувати зайняті позиції.  Окрім утримання окресленого командуванням району і позицій, їх важливим завданням є відбиття ударів ворога, прорив його оборони та, за можливості, захоплення важливих рубежів та об'єктів. Поставлені задачі воїни бригади виконували на відмінно, жодного разу не підвели своє керівництво, і готові робити це і надалі на тих ділянках фронту, які необхідно захищати на цей час.
Перебуваючи на передовій, бійці 115 бригади стикнулися з тим, що потрібно не лише виконувати безпосередньо свої військові обов’язки, але й будувати та укріплювати бліндажі та копати окопи. Тому добровольці, які вперше опинилися у польових умовах, були змушені опановувати нові «професії». Робити все це потрібно найчастіше під ворожими обстрілами й в оточенні противника. Тому всіх, хто воює у бригаді, однозначно можна назвати безстрашними героями.
 

Що допомагає бійцям 115-ї воювати?

 
Попри те, що воїни кожного дня перебувають у небезпеці, нерідко на власні очі бачать смерть, війна не зробила їх більш жорстокими або навпаки, боязливими. Вони ставляться до участі у бойових діях як до свого обов’язку, від якого не можна і не має бажання відмовитися.
Маючи достатнє забезпечення зброєю та амуніцією, військові не відчувають, що їх просто кинули на фронт як гарматне м'ясо, як узвичаєно в окупантів. Вони використовують новітні високоточні гвинтівки, якісні оптичні приціли, у боротьбі з ворогом їм допомагають тепловізори. А отримавши сучасні Джавеліни, бійці вивчилися вправно ними користуватися. Сучасна амуніція та екіпіровка суттєво допомагають залишатися живими та неушкодженими під час обстрілів ворогом. А високоякісні медикаменти та повноцінне харчування, за словами досвідчених військових, в армії значно краще, ніж було у 2014-2015 роках, коли багато хто з них тільки долучилися до ЗСУ. Що стосується 115 бригади, один з секретів її успіху – вдале поєднання молодих і натхненних добровольців та досвідчених вояків, які борються з російською навалою у складі добробатів чи ЗСУ вже давно.
Допомагає бійцям, звичайно, моральна підтримка громадян. Маючи такого жорстокого та безжалісного ворога, вони з радістю приймають та бережуть листи від земляків, які захоплюються силою і сміливістю захисників. Своєю чергою вони говорять: перемога обов’язково буде за нами. Адже росіяни не мають такої підтримки у своїй країні, а в нашій бачать лише ненависть, тому і рівень дезертирства у них значно вищий. Їхня армія деморалізована, тому навіть тимчасово великий технічний арсенал не зможе допомогти їм у війні. Лише незначна перевага у зброї та великий запас «гарматного м’яса» в росії не дозволяє українцям швидко подолати їх. Однак це, на думку військових 115 бригади, лише питання часу.Теги: 115 окрема механізована бригада, 115 механізована бригада, 115 бригада, 115 окрема механізована бригада зсу, 115 механізована бригада зсу, 115 бригада зсу
Мої відео