fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Парк бойової техніки поповнено!

Парк бойової техніки поповнено!
233825 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ніщо так не робить щасливим, як бавовна, але отримати трофейну техніку та ще й в не поганому стані – не менш прекрасна подія. І тому нашим хлопцям з 115 ОМБр вдалося розширити автопарк бойової техніки, поповнивши його ще однією БМП-1. Майже неушкодженою нашим воїнам вдалося її затрофеїти під час одного із нещодавніх бойових зіткнень з ворогом.

Як розповідають самі герої, орки настільки швидко намагалися тікали, рятуючись від нашої піхоти та артилерії, що кидали не тільки техніку, боєприпаси та боєкомплекти, а й навіть особисті речі.

А вже скоро, здобутий в бою БМП-1 з бортовим номером 383, під новим українським прапором, буде нищити ворожу силу та ощасливлювати нас новими партіями всіма улюбленої бавовни. Справа за малим – довести до ладу бойову техніку, замінити й замалювати оркосвастику та все, що пов’язано з нею.

Цей трофей далеко не перший і точно не останній у наших воїнів, адже, як показує досвід від початку повномасштабного вторгнення, відбирати не завжди потрібно, окупанти й самі все можуть віддати, коли поспішають назад до московії. А на сьогодні, армія ворога стає все вагомішим постачальником військової техніки та боєприпасів для українського війська та нашої Перемоги, допомагаючи знищувати саму себе.

Даруйте нам подарунки частіше! Слава Україні!

Теги: 115 окрема механізована бригада, 115 механізована бригада, 115 бригада, 115 окрема механізована бригада зсу, 115 механізована бригада зсу, 115 бригада зсу
Мої відео