fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Розпродаж "білих білетів" і побори з моряків: у чому СБУ підозрює одеську активістку Король

Розпродаж "білих білетів" і побори з моряків: у чому СБУ підозрює одеську активістку Король
357411 ПЕРЕГЛЯДІВ

Від 4,5 до 8 тисяч доларів за безпроблемне складання іспитів і отримання сертифікату моряка та 6 тисяч – за "білий білет" для виїзду за кордон на роботу під час воєнного стану. Такі потоки, ймовірно, проходили через руки недоброчесних морських ділків. В Одесі СБУ затримала активістку Христину Король, яка нібито відстоювала права моряків: що їй закидають та в який спосіб організатори схеми "обходили" електронний реєстр?

Деталі морської оборудки розслідував журналіст "СтопКору" Артем Поліковський.

Новина про затримання відомої блогерки та громадської діячки Христини Король сколихнула Одесу. У медіапросторі після цього відбулася серія дивних подій: спершу інформацію про затримання жінки оприлюднили, а "Перший міський" випустив спецрепортаж про її "діяльність". Однак потім у ЗМІ почалась "зачистка", і матеріали про Король почали випаровуватись, а "Перший міський" видалив відео.

У зниклому сюжеті "Першого міського" був цікавий момент: чоловік Христини Король Руслан розповідав, як його дружина та керівник так званого "Навчального центру фахівців морського транспорту" Валерій Постолатій за винагороду прискорювали видачу необхідних сертифікатів через власний центр – в обхід реєстру.

Ймовірна схема масштабної оборудки

Утім, прийняття закону 3944, який передбачав запровадження єдиної електронної бази, мало б поставити на цій схемі хрест. І тоді в хід пішли сумнівні методи: від організованих акцій протесту до блокування реєстру через правоохоронні органи.

"Кожна силова акція, якою ми займалися разом із Христиною, коштувала близько 20-30 тисяч доларів, залежно від кількості людей, які брали участь у такій масовці", – розповів журналістам Святослав Захарченко, один з організаторів так званих "мітингів моряків", який співпрацював із Христиною Король.

stopcor.org

Теги: Христина Король,Христина Король Одеса,моряки,Валерій Постолатій,Король Руслан
Мої відео