fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

115 бригада ЗСУ : «Стоїмо, навіть коли важко»: 115-та ОМБр передає вітання своїм рідним та розповідає про свій побут

115 бригада ЗСУ : «Стоїмо, навіть коли важко»: 115-та ОМБр передає вітання своїм рідним та розповідає про свій побут
348152 ПЕРЕГЛЯДІВ

У словнику фразеологізмів сучасної України вже закріпилася фраза «Азов – сталь». Але насправді сталлю можна назвати ЗСУ загалом. Ці хлопці та дівчата роблять неможливе –  вони охороняють нашу країну навіть тоді, коли прекрасно розуміють, що окупаційні війська переважають і чисельністю, і зброєю. Так було під Сєверодонецьком, так було під Лисичанськом, так зараз біля Бахмуту та поряд з величезною кількістю інших населених пунктів. І бійці 115-тої окремої механізованої бригади Збройних сил України – яскравий приклад цього.

Сильні, мужні та готові буквально розірвати за свою рідну країну – такі вони. Під палючим сонцем та під стіною дощу, в холод та в спеку, крок за кроком вони виборюють наші рідні землі, знищуючи окупантів. Армія росії використовує тактику випаленої землі. Бійці ж 115-тої ОМБр методично, чітко та влучно, буквально кількома пострілами артилерії роблять те, що росія зробила б з використанням сотень снарядів.

Знищена лісиста місцевість, що колись радувала око своєю зеленню – ось що залишають по собі росіяни. Рослини, що там колись були, напевно більше ніколи не зможуть відновитися повністю. Так стало після постійного невтишного вогню, яким окупант намагається налякати воїнів. Та у нього це не виходить. Бійці 115-тої бригади вмотивовані та згуртовані, чого аж ніяк немає у російської армії. І саме це їх відрізняє, створюючи величезний розрив між ними. Бо ЗСУ повертають своє. Вони на своїй землі. А окупант сам не розуміє, за що воює. Проте все одно намагається це робити, кидаючи величезні людські сили, які після 115-ки у кращому випадку повертаються “трьохсотими”.

Воїни 115-тої бригади стоять майже впритул до орків.

Лише якихось кілька десятків метрів розділяють їхні позиції від росіян. Але бійці сміливо заявляють, що ворог не пройде. Вони, ризикуючи своїм здоров'ям, а часто і життям, не дадуть йому це зробити. І вони навіть примудряються жартувати. Так, в окопах та бліндажах, але вони не втрачають почуття гумору та кожну хвилину борються, маючи в серці любов до своєї рідної країни. Вони своєю спиною закривають своїх рідних та близьких. І водночас переконують їх, що вже скоро наша країна переможе й всі вони будуть у безпеці. Зараз їм дійсно тяжко. Але страху немає. Є лише впевненість, що скоро все буде так, як вони, загартовані вогнем, і кажуть.

Серед бійців 115-тої механізованої бригади Збройних сил України є представники різних професій.

Хтось у цивільному житті був інженером, хтось – працівником банку. Серед них є навіть представники творчих та мистецьких професій. А бувають і ті, хто мали по-справжньому перспективну роботу у цивільному житті – працівники міських адміністративних установ, які мріяли пізніше перейти в політику. Один із таких бійців 115-тої бригади передає привіт своїм дружині та синові, яких він змушений був залишити у рідному місті, на щастя такому далекому від фронту. А його побратими із Житомирщини закликають й інших чоловіків, навіть із найвіддаленіших куточків України, доєднуватися до захисту України.

Воїни діляться, що попри різні чутки вони добре забезпечені всім потрібним. І навіть якщо до 115 бригади долучаються люди, в яких ніколи не було військового досвіду – побратими, що вже пройшли багато боїв та мають за плечима справжню школу війни навчають усьому. Держава, а також волонтери допомагають з екіпіровкою, поза боями вони мають змогу нормально харчуватися та споживати чисту питну воду. Медична рота стоїть на варті здоров'я бійців, допомагаючи у будь-якій ситуації. А ремонтно-відновлювальний батальйон оперативно приводить до ладу озброєння та слідкує за тим, щоб воно завжди було у бойовій готовності. Також осторонь не стоять і люди з тилу, допомагаючи із забезпеченням автомобільною технікою.

Наприклад, не так давно волонтерка із громадської організації “Рівне-Такмед” привезла бійцям 115-тої бригади аж 4 автомобілі. Прохідні міцні авто –  це буквально життєва необхідність для воїнів. Адже вони допомагають пересуватися лінією фронту, переїжджати з однієї до іншої позиції, а також рятувати життя, адже інколи поранення можуть бути такі, що рахунок йде на хвилини. В таких випадках тільки автомобілем можна доправити пораненого до шпиталю.

Воїни розповідають про ситуації, коли їм доводилося проїжджати замінованими дорогами, а то й спати прямо в авто. А інколи автомобілі буквально рятують життя. І при цьому всі прекрасно розуміють, що авто є мішенню для окупантів, адже коли вони бачать їх – розуміють, що це або керівництво, або власне воїни. Тому рашисти буквально ставлять собі за мету нищити транспорт. І від того, наскільки маневрова та міцна машина, нерідко залежить і життя бійців.

115-та бригада завжди дуже вдячна волонтерам за таку допомогу.

Вони кажуть, що інколи машини стають справжніми охоронцями, можна сказати, талісманами для них. І що робота волонтерів так само допомагає наближати перемогу. Згуртовані, безстрашні, відповідальні, і разом з тим дуже сильні, вони з абсолютною відданістю борються з окупантом. Лише 115-та окрема механізована бригада знищила вже кілька тисяч росіян, десятки одиниць техніки та складів боєприпасів. Вони вірять та знають, що перемога вже не за горами. А поки вони відправляють рашистів на концерт до Кобзона, вони просять так само вірити. І чекати їх додому. Бо все буде Україна.

 

 

Теги: 115 окрема механізована бригада, 115 механізована бригада, 115 бригада, 115 окрема механізована бригада зсу, 115 механізована бригада зсу, 115 бригада зсу
Мої відео