fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

У Білорусі та Криму росіяни розмістили ракетоносії ядерної зброї, - Юсов

У Білорусі та Криму росіяни розмістили ракетоносії ядерної зброї, - Юсов
294949 ПЕРЕГЛЯДІВ

Андрій Юсов, представник ГУР МОУ, розповів про плани рф щодо ядерної зброї та можливих провокацій на півночі, сході та півдні України.

Інформацію оприлюднено у прямому ефірі телеканалу FREEДОМ.

Згідно з даними української розвідки, росіяни розмістили ракетоносії для ядерних боєголовок у Криму та в Білорусі. ГУР МОУ стежить за ситуацією і запевняє, що головна мета цих переміщень - провокації. Зокрема, рф намагається втягнути у війну білоруську армію, а провокація - один з варіантів тиску на самопроголошеного президента Лукашенка.

Для того, щоб застосувати ядерну зброю, крім ракетоносіїв потрібні ще ядерні заряди, які зберігаються окремо від ракет у спеціальних місцях. Юсов не відповів на питання, чи переміщено також ядерні заряди.

Одне з головних найближчих завдань, яке ставить перед собою російське командування - втримати Донбас, Крим та сухопутних коридор до Криму. Щоб досягнути своїх цілей, ворог здатен атакувати і з півночі з території Білорусі, і на сході - піти на Харківщину. Розвідник зазначив, що за усіма рухами противника стежать і про будь-які руху буде відомо заздалегідь.

Зазначимо, станом на 2018 рік росія мала 517 розгорнутих стратегічних носіїв ядерних зарядів - ракет, підводних човнів та стратегічних бомбардувальників. До них - 1420 ядерних зарядів.

У рф є спеціальний поїзд, який належить особливому підрозділу Міноборони, відповідальному за транспортування ядерних зарядів. У середині жовтня цей поїзд помітили неподалік від Москви і сприйняли це як черговий ядерний шантаж Кремля.

stopcor.org

Теги: Андрій Юсов,Білорусь,Крим,ядерна зброя, окупанти, війна в Україні
Мої відео