fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

У російських військ у Білорусі – поповнення: чи можливий новий "кидок" на Київ

У російських військ у Білорусі – поповнення: чи можливий новий "кидок" на Київ
228701 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Білорусі активізувався рух російських військових: днями до Вітебська перекинули ще один ешелон з технікою та особовим складом окупантів. Натомість навчені на білоруських полігонах "мобіки" рушили до рф. Про що це свідчить? І чи варто найближчим часом чекати нової спроби штурму Києва з території північного сусіда?

Хроніку військової активності рф на території "союзної" лукашенківської держави за останні декілька днів навів моніторинговий проєкт Беларускі Гаюн.

Відзначаються інтенсивні переміщення техніки та особового складу білоруською залізницею: до Вітебська прибув черговий ешелон (до 750 одиниць "живої сили" та 15 одиниць техніки), водночас накопичення військ поблизу білорусько-українського кордону не зафіксовано. Як і будь-яких рухів у бік Києва. Натомість частину підготованих на полігонах у Білорусі "мобіків" повернули в рф.

"В угрупуванні російських військ, що у Білорусі, почався рух. Але не той рух, на який очікують панікуючі вже пів року – підготовка до "кидка" на Київ 2.0, а виведення росіян з території РБ і заміна на менш підготовлений, сирий біоматеріал", – коментує військовий оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко.

Він зауважив, що було розпочато процес ротації підрозділів 2-ї МСД 1-ї танкової армії, які компактно були розміщені на п'яти полігонах Білорусі, де й проходили навчання, на "мобіків" зі складу 6-ї МСД 3-го армійського корпусу, що прибувають. З цього, на думку експерта, випливають два висновки.

Позитивний: на території Білорусі розмістять менш підготовлений та навчений контингент, а його комплектація та чисельність не вказують на те, що він стане кістяком ударного угруповання. Для формування "ударного кулака" ворогу знадобиться від 3 до 4 місяців стабільного завезення сил і засобів до Білорусі. А факт ротації лише підтверджує, що найближчим часом нового наступу на Київ не планується.

Негативний: підготовлені в Білорусі свіжі сили противника, ймовірно, будуть перекинуті на Луганщину або під Бахмут, де підсилять наявне російське угрупування.

stopcor.org

Теги: Білорусь, війна в Україні, окупанти,Вітебськ,російські війська
Мої відео