fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Професійні експрес-тести в магазині Medbuy.online

Професійні експрес-тести в магазині Medbuy.online
223200 ПЕРЕГЛЯДІВ

Успіх лікування багатьох захворювань залежить від того, чи своєчасно було встановлено точний діагноз і розпочато лікування. Експрес-діагностика дає можливість виявити патологічний процес в організмі людини задовго до появи перших симптомів хвороби. Приватна компанія MedBuy пропонує широкий асортимент експрес тестів для професійного використання кваліфікованим медичним персоналом. Вони дають змогу швидко провести якісну експрес-діагностику в кабінеті лікаря чи біля ліжка пацієнта.

Асортимент експрес-тестів MedBuy

Приватна компанія MedBuy є дистриб’ютором різних типів професійних експрес-тестів для діагностики in vitro (IVD) від таких брендів:

  • Ameda (Австрія);
  • Vitassay (Іспанія);
  • Intermedical і Screen Italia (Італія).

Усі експрес-тести пройшли сертифікацію СЕ і призначені для використання в лікувально-профілактичних закладах.

MedBuy — надійний партнер для лікарів первинної ланки медичної допомоги, сімейних лікарів, фахівців приватних клінік і медичних діагностичних лабораторій. Компанія створила партнерську програму для заохочення лікарів, які довіряють експрес-тестуванню і використовують швидкі тести у своїй практиці.

Фахівці, які реєструються у програмі, укладають із компанією MedBuy партнерську угоду на умовах публічної оферти та створюють на її сайті власний онлайн-кабінет. Зареєстрований у програмі лікар безкоштовно отримує експрес-тести, щоб використовувати їх для діагностики, конвертувати в кошти та заробляти бонусні бали.

Учасник програми має можливість самостійно замовляти потрібні експрес-тести, не виходячи зі свого кабінету. Замовлення доставляється кур’єром або поштовою службою. Експрес-тести, представлені в компанії MedBuy, вирізняються високою загальною достовірністю. Вони дають змогу швидко проводити якісну діагностику — визначати наявність або відсутність маркерів захворювання.

Особливості партнерської програми MedBuy

Лікареві не потрібно оплачувати замовлення та доставку експрес-тестів. Він одержує їх безкоштовно і на свій розсуд рекомендує пацієнтам для проведення діагностики чи скринінгу. Пацієнтам, які погоджуються на тестування, лікар надає спеціальний QR-код, за яким вони оплачують потрібний експрес-тест банківською карткою. Після того як лікар одержить підтвердження платежу у вигляді SMS і повідомлення на електронну пошту, він виконує тестування.

За кожне проведення тестування лікарю нараховують бонуси — бали, що є певним відсотком від вартості експрес-тесту. Якщо протягом місяця на його рахунку накопичено 1000 і більше балів, їх можна конвертувати у гроші й перевести на картковий або розрахунковий рахунок, відкритий в українському банку.

Теги: експрес-тести,Medbuy.online
Мої відео