fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

115 окрема механізована бригада : справжнє уособлення усієї української армії, яка зараз бореться з ворогом вздовж східного кордону України

115 окрема механізована бригада : справжнє уособлення усієї української армії, яка зараз бореться з ворогом вздовж східного кордону України
40052 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

115 бригада Збройних Сил України – справжнє уособлення усієї української армії, яка зараз бореться з ворогом вздовж східного кордону України. Вони є силою, волею та незламністю, адже не зважаючи на небезпеку, складність та інколи неможливість тих чи інших подій, обов’язково досягнуть цілей та мети.

 

За увесь час своєї боротьби з ворогом, вони неодноразово опинялися у надзвичайно складних і небезпечних для життя умовах й ситуаціях, коли здавалося б, що ось-ось і кінець. Але вони не розгубилися ні тоді та не зроблять цього зараз. Якщо ворог оточує і не дає можливості рухатися уперед, вони будуть будувати бліндажі, рити окопи та закріплюватися на позиціях. Якщо контрнаступ затягується і здається неможливим, вони зроблять усе, щоб підвищували свою ефективність та обов’язково знищать ворога.

 

Буває й так, що інколи, через постійні атаки противника, виконання поставлених тих чи інших завдань може бути ризикованим, але кожен розуміє, що якщо не вони, то ніхто. Зібравшись з силами, вони виконають вказівки й поповнять списки знищених ворогів новими росіянами. Таких випадків було чи не мало і кожен новий – це неоціненний досвід, який загартовує та робить сильнішими.

 

Наші бійці мають достатню кількість зброї, про що неодноразово розповідають. У їхньому арсеналі є й високоточні гвинтівки, оптичні приціли та теплові зори, вони добре володіють Джавелінами, їх підрозділ складається з висококваліфікованих спеціалістів та майстрів своєї справи, які пройшли та через воду, і через полум’я, і навіть дощ із куль. Вони вправно володіють сучасним новітнім озброєнням і готові перемагати ворога, попри його чисельну перевагу.

 

У батальйоні панує довіра та взаємоповага. Наші воїни дуже довіряють своєму командуванню, адже за увесь час своєї боротьби вони пройшли разом не через одне коло пекла і готові повторити це знову, якщо буде потрібно. Командування бригади та загалом Збройних Сил України з розумінням ставиться до наших солдат за що ті їм дуже вдячні та готові викладатися на всі сто.

 

У тяжкі моменти, коли чисельна перевага ворога завдавала тяжких ударив ЗСУ, хлопці знаходили сили на повернення боргу і робили це дуже ефективно. Слава про їх подвиги дуже далеко розійшлася і допомагає у залякуванні окупантів не менше влучних відпрацювань їхньої артилерії про яку, певно, чув кожен. Командна робота, відданість справі та впевненість у своїх силах і наближенні перемоги є не менш важливими елементами їх клопіткої праці, а віра кожного українця та їх підтримка дуже допомагають нашим бійцям.

 

Не менш важливим є й те, що наші хлопці захищають свою землю і борються за свою країну. Віра у свою справу також надає сил військовим, адже вони добре розуміють, що ворог прийшов сюди не просто так і ніякі домовленості чи пропозиції неможливі. Їх опонент справжнє зло і кожен в цьому впевнився ще з початку бойових дій, потім з їх поведінки на окупованих територіях, а пізніше та у домовленостях, які не коштують абсолютно нічого.

 

Військові 115 бригади Збройних Сил України оптимістично дивляться у майбутнє. Вони вірять, що своєю відданою та професійною службою наближають нашу перемогу з кожним днем, адже спільними зусиллями ми вже змогли досягти того, що з самого початку здавалося неможливим. Давайте і надалі допомагати та підтримувати наших героїв, щоб вони знищували все більшу і більше російських загарбників, які прийшли до нас зі зброєю і від неї й помирають і далі будуть продовжувати це робити.

 

Ця війна показала хто є хто, де справжні герої, а де нікчемні наслідувачі. Поступово міфи стали нічим і справжня сила «другої армії світу» виявилася тільки словами, а наші воїни довели, що саме ЗСУ і є непереможними, сильними та відважними. Слава нашим хлопцям і їх відданості Батьківщині та справі. Разом до перемоги!

Теги: 115 окрема механізована бригада, 115 механізована бригада, 115 бригада, 115 окрема механізована бригада зсу, 115 механізована бригада зсу, 115 бригада зсу, Вірю в ЗСУ
Мої відео