fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Зниклі безвісти, як діяти

Зниклі безвісти, як діяти
342622 ПЕРЕГЛЯДІВ

На поточний момент в Україні зниклими безвісти вважаються майже сім тисяч осіб – всі вони зникли в період з 24 лютого 2022 року. Ймовірно, багато з них перебувають у полоні окупантів.

Війна - це час втрат не тільки територій, а й близьких людей.

Щодня збільшується кількість громадян, які втрачають своїх рідних, зокрема, військовослужбовців, або тих, хто опинився на окупованих територіях.

  • як допомогти цим людям
  • куди звернутися у разі зникнення особи
  • як взаємодіяти з державними органами
  • які відомості збирати для досягнення результату в найкоротший термін

Олена Орешкіна, Регіональна координаторка у Запорізькій області з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин розповіла про алгоритм дій, якщо хтось з близьких зник.

  1. Зібрати інформацію про причину відсутності зв’язку із захисником у військової частини (зателефонувавши на їх гарячу лінію) і уточнити останнє місцезнаходження Захисника та обставин після яких він зник.
  2. 2. Встановіть комунікацію із територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, з якого була мобілізована особа і перевірте наявність/відсутність повідомлення від частини про підтвердження статусу Зниклого безвісти.
  3. 3. Також рекомендовано використовувати українські ресурси для пошуку особи самостійно: https://telegra.ph/Telegram-05-25-12, https://telegra.ph/Official-05-25

Родичі або члени сім’ї мають право на отримання достовірних відомостей про місце перебування/обставини смерті/місце поховання (якщо воно відоме).

Директором Запорізького місцевого центру правової допомоги Ольгою Бородіною було ініційовано навчання юристів, які дізнались про алгоритм дій у разі звернення осіб, близькі яких зникли безвісті.

На зустрічі була присутня адвокат і громадська діячка Антонина Шостак, яка передала свій досвід вирішення питань, пов’язаних з розшуком зниклих безвісти, а також тих, хто перебуває у полоні, порядком отримання пільг та соціальних гарантій для членів сімей зниклих безвісти та полонених, надала контакти необхідних інституцій, які займаються пошуком.

Нагадуємо телефони представника Уповноваженого в Запорізькій області

+380684465809

+380509834115

+380935655202

Контакт-центр системи безоплатної правової допомоги

0800 213 103

За безоплатною правовою допомогою в Запоріжжі звертайтеся за адресою => пр.Соборний, 77 (другий поверх) з 9:00 до 13:00 щоденно.

Мої відео