fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Відновне правосуддя, підсумки за минулий рік

Відновне правосуддя, підсумки за минулий рік
298764 ПЕРЕГЛЯДІВ

В січні ми завжди підбиваємо підсумки, щодо успіхів по нашим основним напрямкам роботи. Почнемо з відновного правосуддя. Якщо подивитись на суху статистику то за 2022 рік ми маємо 5 завершених справ з неповнолітніми, 2 з яких завершились успішно. На жаль, одна справа не має результату, через те, що територія Пологівського району повністю окупована і наразі відомостей ні про підлітка, ні про потерпілого ми не маємо.

Після початку повномасштабної війни у нас не було жодної справи, однією з причин є значна окупація Запорізької і Донецької області та постійні бойові дії на території двох областей.

Не зважаючи на це ми підтримуємо зв'язок з представниками прокуратури і проводили дистанційні зустрічі в Zoom з представниками і Донецької прокуратури, яка була евакуйована до міста Дніпро і з Запорізькою.

У минулому році було налагоджено співпрацю з органами пробацїї, які тепер є теж частиною реалізації проекту. Хоча слід зауважити, що і до підписання спільного наказу ми тісно співпрацювали і представники обласних філій були членами робочої групи з відновного правосуддя.

Нами спільно з партнерами було проведено дві наради з представниками філії у Запорізькій області і новою об'єднаною філією в Миколаївський, Донецькій, Луганській та Херсонській областях.

Через війну, минулого року ми не розширили кількість партнерів, які приймали б участь у ресоціалізації неповнолітніх, які стали учасниками проекту. Ми віримо, що після перемоги ми відновимо співпрацю з усіма нашими партнерами, які опинились в окупації та знайдемо нових, щоб успішно допомагати неповнолітнім, які зробили один невірний крок у своєму житті.

 

Мої відео