fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Польща завершила будівництво стіни на кордоні з Білоруссю (фото)

Польща завершила будівництво стіни на кордоні з Білоруссю (фото)
300040 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відгородилися. З такою стіною і спати спокійніше. Польща офіційно заявила про закінчення будівництва великої стіни на кордоні з Білоруссю.

Про це повідомив заступник міністра-координатора розвідслужб Польщі Станіслав Жарин на своїй сторінці у Твіттері. За його словами, сьогодні польський кордон є найбільш захищеним у всій Європі.

"Польща завершила будівництво прикордонної стіни на кордоні із Білоруссю. Незаконний в'їзд до Польщі наразі повністю заблоковано. Польський кордон є найзахищенішим у Європі", – написав Станіслав Жарин.

Будівництво цієї стіни Польща розпочала у серпні 2021 року. Тоді поляки вирішили відгородитися і захиститися від Білорусі у відповідь на мігрантську кризу, організовану режимом Олександра Лукашенка.

Вже до жовтня 2022 року спецслужби Польщі повідомляли про завершення фізичного будівництва муру. З того часу тривало встановлення електронних засобів охорони кордону – датчиків руху та камер стеження.

До слова, в Україні, у Рівненській області на кордоні з Білоруссю заміновано увесь прикордонний периметр. На півночі області українські військові активно будують інженерні та фортифікаційні споруди та протитанкові рови. Про це повідомив голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль. З його слів, місцеві жителі щодня як добровольці приходять копати рови проти танків, допомагають встановлювати відповідні огорожі та фортифікаційні споруди. Є й ті, хто постійно працює навіть у святкові дні.

stopcor.org

Теги: Польща , стіна на кордоні з Білоруссю,Білорусь, війна в Україні
Мої відео