fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Ексглаві "Нафтогазу" Коболєву оголосили підозру за багатомільйонні премії

Ексглаві "Нафтогазу" Коболєву оголосили підозру за багатомільйонні премії
289059 ПЕРЕГЛЯДІВ

Екс-главі "Нафтогазу" України Андрію Коболєву повідомили про підозру. Його підозрюють у розкраданні понад 229 млн. гривень.

Про вручення підозри повідомили у Національному антикорупційному бюро (НАБУ). Офіційно ім’я Коболєва не називається, однак у повідомленні йдеться про колишнього голову НАК "Нафтогаз України", який перебував на посаді з 2014 до 2021 року.

Йдеться про багатомільйонні премії, які отримав голова компанії за перемогу "Нафтогазу" над російським "Газпромом" у Стокгольмському арбітражі у 2018 році. А саме 229,25 млн. грн.

"Сума суттєво перевищувала нормативно визначені розміри таких виплат (37,48 млн грн). До того ж за ті ж таки досягнення екс-керівнику компанії виплатили премію і в 2017 році в 12,49 млн грн", - зазначили в НАБУ.

У Бюро додали, що колишнє керівництво "Нафтогазу" створювало перешкоди під час проведення розслідування у цій справі. Зокрема документи про виплату величезних премій були передані закордонним юристам. А ті у свою чергу відмовлялися надати папери навіть у відповідь на офіційні запити.

2022 року, коли Коболєв уже не був головою "Нафтогазу", документи повернулися в розпорядження компанії. Після цього їх вилучили детективи НАБУ і таким чином змогли зібрати дані, необхідні для оголошення підозри.

Цікаво, що у 2022 році у "Нафтогазі" також повідомляли про отримання Коболєвим додаткової премії. Цю другу частину (без участі вже нового керівництва компанії) він отримав 2021-го після дострокового припинення повноважень як голови правління.

Тоді в компанії заявили, що Коболєв просто надав собі премію, яка призначалася всій команді. Справедливість нарахування премії колишньому голові правління у "Нафтогазі" назвали "сумнівною", як і механізм її виплати.

Коболєв обіймав посаду голови правління "Нафтогазу" з 26 березня 2014 року до 28 квітня 2021 року. Наступним головою держкомпанії став Юрій Вітренко – колишній партнер та соратник Коболєва, з яким у останнього виник конфлікт.

antikor.com.ua

Теги: Андрій Коболєв,Нафтогаз,НАБУ,премія
Мої відео