fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Естонія надасть Україні рекордний пакет військової допомоги

Естонія надасть Україні рекордний пакет військової допомоги
327211 ПЕРЕГЛЯДІВ

Уряд Естонії вирішив надати Україні військову допомогу на 113 млн. євро, що є найбільшим пакетом допомоги, наданим країною.

Про це повідомляє ERR .

Зазначається, що пропозиція міністра оборони Естонії Ханно Певкура з військової допомоги Україні включає непряму вогневу та протитанкову зброю , а також боєприпаси на загальну суму 113 млн євро. Таким чином, військова допомога Естонії Україні зросте до 370 млн. євро або трохи більше одного відсотка валового внутрішнього продукту Естонії.

Повідомляється, що цього разу пакет військової допомоги складається з гаубиць, боєприпасів, автомобілів підтримки артилерійських підрозділів та гранатометів.

За даними ERR, Естонія надає десятки 155-мм та 122-мм гаубиць, тисячі снарядів та вантажівок до них, понад сотню протитанкових гармат Carl-Gustav та понад тисячу одиниць боєприпасів до них.

Хоча допомога частково взята із запасів, які вже використовуються самою Естонією, уряд підтвердив у своєму прес-релізі, це не призведе до зниження обороноздатності країни, оскільки дефіцит боєздатності переданої артилерії буде повністю відновлений у майбутньому. Так, країна запланувала перехід на мобільні ракети K9, закуплені в Південній Кореї, до того ж, оборона Естонії буде посилена присутністю союзників, включаючи нещодавно передані установки HIMARS.

"Держава та народ України досі дуже вміло використовували нашу військову допомогу. Ми всі хочемо, щоб війна закінчилася, але Росія надіслала чіткий сигнал, що планує продовжувати свою загарбницьку війну. Тому вільний світ має продовжувати надавати збройну допомогу Україні та робити це ще швидше". і набагато більше, ніж раніше, у більших масштабах", - сказала прем’єр-міністр Естонії Кайя Каллас.

Вона також закликала інші країни надсилати Україні озброєння. Крім того, міністр оборони Певкур наголосив на великій потребі України у важкому озброєнні.

"Тяжке озброєння потрібне Україні, щоб утримати ініціативу та протистояти Росії, яка зараз готується відновити свою військову міць. Найважчі бої ще попереду. Наша допомога та допомога наших союзників матиме прямий вплив на боєздатність українських військових, і це дуже цінується в Україні. Тому важливо показати приклад та мотивувати інших союзників також надавати допомогу", - сказав він.

antikor.com.ua

Теги: Естонія, війна в Україні,військова допомога Україні
Мої відео