fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

"Зміни одне життя" – благодійний фонд, що не просто прагне змінити життя дітей, а й успішно це робить

"Зміни одне життя" – благодійний фонд, що не просто прагне змінити життя дітей, а й успішно це робить
331136 ПЕРЕГЛЯДІВ

Будь-яка дитина хоче відчувати любов та підтримку від своїх батьків, якими б вони не були. Але бувають випадки, коли діти просто не мають батьківського піклування. На це можуть бути різні причини. У когось батьки загинули, когось віддали в інтернат тому, що розуміли, що дитину не зможуть виховати, а ще у когось батьків позбавили батьківських прав і дитина просто змушена перебувати у сиротинці через небезпечну для неї атмосферу в родині. Але в будь-якому випадку діти хочуть того піклування, яке є у інших. Саме тому фонд "Зміни одне життя" й почав свою діяльність – для того, щоб пропагувати усиновлення.

"Зміни одне життя" починали як громадська організація у 2011 році. Тоді подружжя Ольги та Леоніда Лебедєвих допомагали у якості волонтерів дитячим інтернатам. Але згодом вони зрозуміли, що хочуть не просто підтримувати ці заклади, а власне допомагати дітям, які там. Діти не винні в тому, що були поміщені у сиротинці, але вони так само хочуть мати тата і маму, відчувати любов та піклування. Тому у 2014 році було зареєстровано фонд "Зміни одне життя", що займається виробництвом відео-анкет для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, допомагає шукати прийомних батьків таким дітям та пропагує ідею національного всиновлення.

Метою цієї організації є допомогти кожній дитині мати в житті тата і маму. Для цього вони постійно відвідують дитячі будинки та інтернати, знімають відеоролики про дітей та розміщують їх на сайті фонду і у соцмережах. Така їх діяльність призвела до того, що ця благодійна програма навіть була затверджена розпорядженням Кабінету Міністрів. А кількість дітей, які знайшли свою люблячу сім'ю, вже наблизилася до 1000.

Команда фонду має у собі як працівників, що власне займаються відеосюжетами, так і тих, хто допомагає юридично та психологічно, навчає потенційних батьків тому, як же можна організувати усиновлення та допомагає у подальшій роботі.

База відео-анкет дітей-сиріт допомагає батькам, що планують всиновлення, знайти саме "свою дитину". Нерідко люди, які й хотіли б усиновити дитину, бояться бюрократичних процедур, або ж того, що дитина, яку вони заберуть із дитячого будинку, не зможе почувати себе справді своєю у родині. Служби у справах дітей, звісно, надають анкети та фотографії, але вони не надто допомагають у розумінні потенціальних усиновителів того, чи зможуть вони знайти контакт із дитиною. І саме відео-анкети дають змогу зрозуміти дитину, дізнатися її історію буквально з перших вуст та практично відчути ту спорідненість, яку неможливо було б відчути інакше. До того ж далеко не всі потенційні усиновителі можуть, наприклад, поїхати у дитячий будинок для того, щоб вже на місці шукати дитину. Тому такий формат дійсно допомагає і спрощує процедуру усиновлення на кілька кроків.

На сайті фонду розміщено анкети понад півтори тисячі дітей із різних областей та різного віку. Там можна обрати область, з якої дитина, стать та вік. І це дуже добре, адже нерідко усиновителі розуміють, що їм буде простіше виховувати дитину якій ще немає, наприклад, 5 років. І так потенційні прийомні батьки можуть знайти анкету саме такої дитини, побачити те, яка вона, як поводиться у звичайному житті та насправді відчути, чи це "їхня" дитина.

Важливим є те, що фонд опікується влаштуванням не тільки здорових дітей, а й з особливими потребами. Так, у кожній анкеті вказано, якщо дитина має такі потреби. Наприклад, серед відео можна знайти дітей із хворобою Дауна або вадами мовлення. Але ж і такі діти також потребують батьківської підтримки. Вони також хочуть бути у родині та мати піклування від люблячих тата й мами. Тому такі анкети дуже потрібні.

На сайті можна обрати кілька форм сімейного влаштування. І у кожній анкеті вказано, яка форма може бути застосована до тої чи іншої дитини. Так, можливе національне усиновлення (тобто повноцінне прийняття дитини у свою сім'ю), опіка (коли дитину влаштовують у родину, де є якісь родинні зв'язки із нею), прийомна сім'я (коли прийомні батьки беруть на виховання від 1 до 4 дітей, або ж у випадку дитячого будинку сімейного типу – від 5 до 10 дітей, але ці діти не втрачають статус дитини-сироти і зберігають пільги),  а також міжнародне усиновлення (коли дитину беруть у сім'ю громадяни іншої країни). Окрім цього в кожній анкеті прописано, куди звертатися, якщо усиновлювач обирає взяти у свою родину якусь конкретну дитину.

Фонд "Зміни одне життя" має понад півтори тисячі анкет. А це означає понад півтори тисячі дітей, які дуже хочуть знайти тата й маму. Усиновлення – це не страшно. Це можливість подарувати сім'ю дитині та справді змінити життя, хоча б одне. І кожен з нас може долучитися, навіть якщо не планує усиновлення. Можна пожертвувати кошти, які підуть на поїздки до дітей та зйомки матеріалів. І кожен такий внесок допомагає ще одній дитині знайти свою люблячу сім'ю. Тож нехай кожна дитина, яка потребує батьків, знайде своїх маму і тата.

Мої відео