fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Американський генерал назвав місце вирішальної битви у війні між Україною та росією

Американський генерал назвав місце вирішальної битви у війні між Україною та росією
308046 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цьогоріч війна стане ще жорстокішою. Росія готує великий наступ, натомість Україна вже має багато зброї західного виробництва, відтак, готова давати відсіч.

Про це заявив екскомандувач армією США в Європі генерал-лейтенант у відставці Бен Ходжес в інтерв'ю міжнародному виданню Insider. За його словами, наступним великим полем битви, яке вирішить результат війни в Україні, може стати Крим.

"Вирішальною територією для цієї війни є Крим. Український уряд знає, що він не може погодитися з тим, щоб росія зберегла контроль над Кримом", – сказав Ходжес.

Зі слів генерала-лейтенанта Бена Ходжеса, чорноморський півострів, який був захоплений російськими військами та анексований путіним у 2014 році, став стартовою площадкою для вторгнення росії в лютому минулого року та допоміг прокласти шлях для російських військ до окупації значної частини південної України. Крим продовжує залишатися базою для ударів російської авіації та військових кораблів по Україні.

"У наступні кілька місяців Україна встановлюватиме умови для остаточного звільнення Криму", – додав він, наголосивши, що країна "ніколи не буде безпечною чи захищеною або здатною відновити свою економіку, поки росія утримує Крим".

Росія окупувала Крим і значну частину південної України, включаючи міста Мелітополь і Маріуполь. Саме цим сухопутним коридором через Крим рф постачає озброєння для своїх військових на територію окупованої України.

Крім того, зі слів американського генерала, на півострові розміром приблизно з Массачусетс розташовані низка військових баз і російський Чорноморський флот.

Примітно, але наприкінці 2022 року саме генерал Бен Ходжес заявив, що вільним від росіян Крим буде уже в серпні 2023 року.

stopcor.org

Теги: США , війна в Україні,Крим, Росія,Бен Ходжес
Мої відео