fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Бахмутський напрямок: окупанти захопили Благодатне і намагаються перерізати трасу Т0504, – DeepState

Бахмутський напрямок: окупанти захопили Благодатне і намагаються перерізати трасу Т0504, – DeepState
350319 ПЕРЕГЛЯДІВ

Бахмутський напрямок на Донеччині продовжує залишатись суцільною "гарячою точкою". Росіяни мають незначне просування і намагаються створити "котел" для українського гарнізону в Бахмуті, перерізавши "трасу життя" Т0504. Утім, наразі оточення немає, а взяття Соледару і кількох невеликих населених пунктів може перетворитись для окупантів на Піррову перемогу через брак ресурсів для подальшого наступу.

На жаль, на Бахмутському відтинку під контроль ворога перейшов ще один населений пункт – Благодатне. В бік цього села росіяни тиснули протягом тривалого часу, аби перекрити шляхосполучення та взяти під фізичний і вогневий контроль трасу, що сполучає Бахмут, Соледар і Сіверськ. Присутність противника у Благодатному на основі фото- та відеоматеріалів підтвердила 29 січня моніторингова ініціатива DeepState.

 

За оперативною інформацією проєкту станом на початок доби 30 січня, ворог також атакує Сакко і Ванцетті, Красну Гору та східну частину Бахмута. Гаряче й на захід від Кліщіївки. Однак результати боїв поки невідомі.

На думку військово-політичного оглядача групи "Інформаційний спротив" Олександра Коваленка, напрямок російських атак на Донеччині – цілком прогнозований.

"Як і очікувалося, російські окупаційні війська продовжили свій рух після виходу на Кліщіївку не на північ, безпосередньо до Бахмута, а на північний захід, до Іванівського та Часового Яру. Оточення Бахмута з півдня та перерізання Т0504 для росіян має ключове значення щодо зменшення постачання Бахмуту. І цим завданням зараз зайняті вже не стільки ПВК "Вагнер", скільки десантники, що їх витісняють. Зокрема, в районі Бахмута вже активно діють підрозділи 106-ї ВДД, 57 ОМСБр та 217-го ПДП", – зазначає аналітик.

Утім, на його думку, подальше просування ворога до Іванівського й Часового Яру буде ускладненим через брак сил, оскільки розтягнуті лінії фронту вимагають більше ресурсів, та ймовірний "снарядний голод".

Цю думку поділяє і військовий аналітик, співголова ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов. Він наголосив, що головна мета противника – відрізати постачання для українського гарнізону в Бахмуті.

"На мою думку, не виключено, що українські війська з часом відійдуть і з Бахмута. А надалі оборонна лінія вибудується на ділянці Часів Яр-Костянтинівка-Краматорськ-Слов'янськ. А вони, за оцінками самої російської сторони, є неприступними фортецями. Враховуючи кількість втрат росіян в боях за Бахмут, окупація Соледара, — м'яко кажучи, Піррова перемога", – коментує Снєгирьов.

Він також нагадав, що свого часу російські командувачі запустили "вагнерівців" в Соледар по так званому "коридору" для вуличних боїв. І в цей же час з обох боків підрозділи повітряно-десантних військ рф заблокували місто, фактично не даючи їм можливості вийти.

"Показово, що така російська спільнота, як "Русь сидящая", яку важко запідозрити в симпатіях до України, заявила, що загальні втрати ПВК " Вагнера" в боях за Бахмут і Соледар становлять приблизно 40 тисяч. У своєму підрахунку вони виходять з того, що було 50 тисяч найманців з числа в'язнів, а зараз залишилося не більше 10 тисяч. Донецька область — це велика агломерація, і якщо вони з такими втратами будуть кожен маленький населений пункт брати, то людей не вистачить", – резюмує експерт.

stopcor.org

Теги: Бахмут, війна в Україні,росіяни, окупанти,Соледар,Благодатне ,Т0504
Мої відео