fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Лукашенко оголосив раптову перевірку бойової готовності армії - Міноборони Білорусі

Лукашенко оголосив раптову перевірку бойової готовності армії - Міноборони Білорусі
294239 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністерство оборони Білорусі за дорученням самопроголошеного президента Олександра Лукашенка оголосило раптову перевірку бойової готовності армії.

Новину про це білоруські ЗМІ оприлюднили в 11.30 годині ранку за київським часом. Також інформація про перевірку армії була опублікована на офіційному сайті Міністерства оборони Білорусі. 

"Сьогодні за рішенням міністра оборони Республіки Білорусь у закладі освіти "Військова академія Республіки Білорусь" розпочалася раптова перевірка бойової готовності", – йдеться у повідомленні від Міноборони Білорусі.

При цьому інших деталей у відомстві наразі не повідомляють.

До слова, востаннє Білорусь проводила повну перевірку своєї армії 13 грудня, 2022 року. Тоді, заходи мали комплексний характер, війська у найкоротші терміни висунулись у призначені райони, здійснили там їхнє інженерне обладнання, організували охорону та оборону, а також навели мостові переправи через річки Неман та Березина.

Як цього року буде проходити перевірка – невідомо. Але на фоні новин про наступ росіян вона звучить двояко. Є ймовірність того, що таким чином росія перевіряє готовість України захищати північні кордони. 

Щоправда, українські військові експерти наголошують, що наразі у Білорусі немає військового потенціалу, який би міг зважитися на наступ на Україну. 

Щоправда, на північних кордонах з Україною досі тривають білорусько-російські навчання. Вони вважаються одними з найбільших, які проводились до цього в Білорусі. Зараз на території Білорусі перебуває близько 12 тисяч мобілізованих росіян, які там навчаються. Це дані українського центру національного спротиву. Скільки там кадрових військових армії РФ – офіційно не повідомляють. Проте Генштаб ЗСУ наразі оцінює ймовірність повторного наступу з боку Білорусі як низьку.

stopcor.org

Теги: Білорусь ,Олександр Лукашенко,Міноборони Білорусі
Мої відео