fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Під Кремінною ЗСУ знищили новітній "Термінатор" росіян за 2 млн доларів (фото)

Під Кремінною ЗСУ знищили новітній "Термінатор" росіян за 2 млн доларів (фото)
328753 ПЕРЕГЛЯДІВ

Росіяни втратили "Термінатора". Новітню розробку ворожого оборонпрому вартістю 2 млн доларів підірвали українські артилеристи в лісах на Луганщині – в ході запеклих боїв під Кремінною. На цій ділянці противник намагається тиснути, але прогресу не має.

Світлини, що підтверджують знищення "аналоговнєтної" моделі БМПТ ворога в лісопосадці під Кремінною на Луганщині, оприлюднила 9 лютого моніторингова ініціатива DeepState.

Зазначається, що на території України було помічено загалом близько десятка таких бойових машин. Крім того, на знімках можна помітити ворожий Т-90М "Прорив" з мінним тралом (ймовірно, ТМТ-С) – його подальша доля невідома.

За оперативною інформацією DeepState станом на початок доби 9 лютого, на Сватівському напрямку Луганщини тривають позиційні бої в Куземівці. Темпи ворожих атак від Кремінної тримають сталу інтенсивність, однак змін лінії фронту на мапі не зафіксовано.

"Термінатор" (або Об'єкт 199 "Рамка") – російська бойова машина вогневої підтримки, призначена для дії у складі танкових формувань з ціллю ураження танконебезпечних засобів супротивника, яка має можливість уражати на ходу і з місця танки, БМП, доти, дзоти та інші високозахищені цілі.

У травні 2022 року було поширене перше відео транспортування цих машин на території України. 22 травня 2022 року британська розвідка повідомила, що машини ймовірно почали застосовуватись у боях за Сєвєродонецьк.

За приблизними оцінками, ціна однієї такої БМПТ сягає 1,5-2 мільйонів доларів.

stopcor.org

Теги: БМПТ ,ЗСУ ,Термінатор,Кремінна, війна в Україні
Мої відео