fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Місто на кістках. Коротко про те, як росія "відновлює" Маріуполь

Місто на кістках. Коротко про те, як росія "відновлює" Маріуполь
370201 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Кожен з нас добре пам'ятає трагедію в Маріуполі, пам'ятає про те, що відбулося рік тому, коли окупанти почали своє вторгнення на територію вільної України. Все почалося 24 лютого і першими це на собі відчкли найближчі міста до лінії фронту, серед них, нажаль, і Маріуполь.

     Щоденні вибухи, знищення усього, що тільки було можливо: будинків, парків, трансорту на околицяц і вбивство мирно населення: старих, молоді, дітей, жінок, чоловіків. Саме ці злодіяння і переьворили це колись прекрасне місто на місто привид, де все ніби завмерло назавжди, нагадуючи собою картинки з фільмів жахів. Ось тільки цьому жахіттю назва "русский мир".

     В соціальних мережах Вже не вперше ширилися чутки, а потім і фото-відео докази, про знищення будівель, їх знесення та перетворення на дороги тощо. Страшніше лише те, що вони полишили під тими завалами жертв свого злочину, а потім і сховали їх під бетоном, як це було з театром, де великими літерами було написано "ДЕТИ". Нажаль, для них немає різниці кого вбивати.

     Що ж відбувається там зараз? Ворог активно ширить всюди інформацію про початок "відновлення" міста, в мережі вже юезліш фото з новими будинками, що будують просто на місцях, де поховані сотні, а то й тисячі українців: закатованих, заморених голодом чи просто тих, хто не зумів вибратися із завалів.

     Кожен будинок як насмішка, вони яскраві, а на їх стінах виведені надписи з цитатами, що ще більш схоже на знущання над горем кожного з нас, хто розуміє правду про ті будинки, які росіяни виставляють як гордість. Але де та гордість? Невже вона в тому, що потрібно знищити, вбити все, а потім збудувати щось схоже на іграшковий будиночок часів ГДР, про що вказували й самі читачі новин в мережі.

     Все це тяжка трагедія для кожного з нас і ми будемо це пам'ятати, як би окупанти не хотіли, але правда завжди буде на поверхні, скільки б її не намагалися сховати. Ворога обов'язково буде покарано!

Теги: Російське вторгнення в Україну, stoprussia
Мої відео