fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Концерт українського музичного гурту «Антитіла» 11 березня в Кьольні, Німеччина

Концерт українського музичного гурту «Антитіла» 11 березня в Кьольні, Німеччина
338879 ПЕРЕГЛЯДІВ

 11 березня у Кьольні (локація DIE KANTINE) відбудеться концерт українського музичного гурту «Антитіла».

Відомий всьому світу музичний гурт «Антитіла» вирушив в тур Європою та США. «Антитіла» відомі не тільки своєю творчою діяльністю в Україні, унікальними піснями, які знає кожен українець, а ще й тим, що учасники гурту після повномасштабного вторгнення росії в Україну відклали на музичні інструменти, взяли в руки оснащення військових парамедиків та стали на захист нашої держави.

Через 6 місяців після повномасштабної російської агресії за вказівкою головнокомандувача ЗСУ «Антитіла» почали боротьбу на культурному фронті та популяризацію українською культури  за межами України. Зокрема у «Антитіл» відбувся виступ у Варшаві з відомим англійським виконавцем Едом Шираном.

«Антитіла» мають пісню під назвою «Фортеця Бахмут», яку вони виконуватимуть на сценах інших країн, показуючи тяжку, пекельну боротьбу військовослужбовців ЗСУ з окупантами, прославляючи наших українських героїв на весь світ

На разі гурт «Антитіла» запланував великий всесвітній тур, він проходитиме у великих містах Німеччини, Польщі, Чехії, США, Британії, Франції, Ізраїлі. Попри те, що тур вже розпочався, було проведено феєричний концерт у Лондоні з участю ірландського гурту U2, українці та іноземці, що знаходяться в Європі та США і планують відвідати концерт «Антитіл», мають широкий вибір міст, де проводитимуться концерти.

Вже завтра відбудеться концерт в Кьольні,

«Антитіла» мають важливу місію показати українську музику світу та нагадати про те, що війна все ще триває, все ще обмежує нормальне, спокійне життя громадян України, а також залучити ще більше підтримки з інших країн в Україну.

 

Мої відео