fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

«Нафтогазбезпека» заплатить 33 мільйони за офіс у скандальному бізнес-центрі на Печерську по $20 за квадрат

«Нафтогазбезпека» заплатить 33 мільйони за офіс у скандальному бізнес-центрі на Печерську по $20 за квадрат
312747 ПЕРЕГЛЯДІВ

ДочП «Нафтогазбезпека» АТ «НАК «Нафтогаз України» 7 березня без використання електронної системи уклало угоду з ПрАТ «Діпробудмашина» про оренду офісного приміщення в Києві на 8,53 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Офіс площею 381 кв. м по вул. Лейпцизька, 15 орендували на 31 місяць, тобто до жовтня 2025 року. Послуги оплачуватимуть пів місяця після оплачуваного.

Якщо розділити суму на кількість місяців, вийде вартість оренди 275 тис грн, або $7 523 на місяць. А в перерахунку на площу офісу – 722 грн, або $20 за «квадрат» на місяць.

У жовтні 2022 року «Нафтогазбезпека» орендувала на Лейпзіцькій ще один офіс площею 948 кв. м там само на 35 місяців за 24,16 млн грн. Ціна була така ж – $20 за «квадрат» на місяць. Тобто сумарно підрозділ «Нафтогазу» орендував офісних приміщень майже на 33 мільйони гривень.

У відкритих джерелах є пропозиції оренди офісів з управлінням за цією самою адресою від ріелторів. Місячна вартість трохи більшого офісу площею 495 кв. м формується так: оренда $8 за «квадрат» + управління $4,20 за «квадрат» + ПДВ = $14,64 за «квадрат» на місяць. Це на третину дешевше від ціни оренди для «Нафтогазбезпеки».

В інших оголошеннях вартість оренди офісів подібної площі на Печерську залежать від їх класу. Наприклад, ціна за «квадрат» на 8 поверсі бізнес-центру «Хвиля» класу В складає 200 грн, на 3 поверсі бізнес-центру «Печерськ Центр» класу В+ – 600 грн, а на 11 поверсі бізнес-центру «Карнегі Центр» класу А – 758 грн:

 

Акціонерами столичної «Діпробудмашини» є киянин Вадим Григор’єв та його ж ПрАТ «Житомирський меблевий комбінат» і ТОВ «Компанія з управління активами «Максимум Груп», яка діє в інтересах ПВІФНВЗТ «АйБіСі Кепітал». Компанією керує Юрій Сбоєв.

На сайті компанії сказано, що вона має в управлінні понад 100 тис кв. м комерційної нерухомості, у тому числі три відомих бізнес-центри у Києві по вул. Лейпцизька, 15.

У 2016 році журналісти телепрограми «Наші гроші» повідомляли, що «Діпробудмашина» володіє ділянкою по вул. Лейпцизька, 15 в охоронній зоні заповідника «Києво-Печерська Лавра», де тоді без дозволів зводили дев’ятиповерховий офісний центр. Голова наглядової ради компанії Вадим Григор’єв до 2004 року володів меблевою компанією «Меркс» разом з Валерієм Хорошковським. Серед посадовців «Діпробудмашини» є й інші вихідці звідти.

Директором «Нафтогазбезпеки» із грудня 2022 року є Олександр Малашко. Раніше він очолював Регіональний сервісний центр МВС у Волинській області, а також Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України. До нього посаду директора «Нафтогазбезпеки» у 2022 році обіймав Руслан Голованьов, який колись був співзасновником фірми «Українсько-ізраїльський центр». Потім вона як «Аеропорт Київ Карго» з іншою засновницею стала оператором вантажного терміналу аеропорту «Київ».

Анна Сорока, «Наші гроші»

Теги: Нафтогазбезпека,Діпробудмашини,Вадим Григор’єв,Олександр Малашко
Мої відео