fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Микола Голомша: свідомо, чи несвідомо ООН не забезпечує виконання рішень Генасамблеї?

Микола Голомша: свідомо, чи несвідомо ООН не забезпечує виконання рішень Генасамблеї?
334669 ПЕРЕГЛЯДІВ

Не можу обійти тему Антоніу Гуттереша !

В черговий раз очільник ООН приїжджає до Києва і з «поваги» до нього, нажаль московити в черговий раз обстрілюють Україну, демонструючи якусь особливу, не здорову увагу до цієї персони, який чомусь перший візит після вторгнення наніс до країни-агресора !

Найбільше хвилює цього очільника тема «збереження» зернового коридору. Ну чи не цинізм у чистому вигляді ? Його не цікавить виконання росією Статуту ООН, дотримання світопорядку і хоча б виконання Резолюції Генасамблеї щодо припинення неспровокованої агресії проти України. Нажаль ми не почули співчуття, засудження в діях агресора обстрілів мирних територій України, спричинення велетенської кількості жертв, знищення критичної інфраструктури, викрадення дітей, людей, катування, злочини проти людяності, в кінці кінців геноциду українського народу тощо . Він не забезпечує виконання глави 7 Стауту ООН, яка передбачає створення Миротворчих сил, демонстрацію агресору і удари в разі не припинення агресії, а перетворив цей орган у «спостережну компанію», яка більше чи менше «збентежена»,  «стурбована», чи то спантеличена і нажаль не є гарантом безпеки, як це передбачено Статутом ООН. Нажаль, пан Гуттереш, який після констатації світового злочину членом Радбезу ООН, повинен був тут-же поставити питання про виведення з цієї іпостасії росії (тим паче, що вона й так нелегітимно там перебуває), спокійно роз‘їжджає і взагалі зберігає тишу з цієї теми. Я в черговий раз хочу підняти питання широкої присутності російського сегменту у цьому органі світопорядку, де також незрозуміла тиша, що дає росії управно маніпулювати й уникати відповідної, адекватної реакції з боку ООН на світові злочини. Цю нерішучість уже свідомо можна віднести до злочинного недбальства, - так це кваліфікується з точки зору кримінального права. Особливо, коли росія всіма силами намагається цинічно тягнути час і досягти правління в ООН. Ще один не зрозумілий момент - це кількість жертв спричинених рашистами в Україні. В одному тільки Маріуполі кількість жертв серед мирного населення становить більше 100 000 і погляньте які цифри подає ООН. Питається, це на кого робота ?

Всі ці гарячі питання підривають довіру до органів світопорядку.

І в кінці кінців ООН добре знає про Будапештський Меморандум, який позбавив Україну ядерної парасольки і де тут ООН, яка повинна була миттєво відреагувати і зініціювати консульстації з боку підписантів, особливо, коли один із них, напав на Україну. 

Такі теми не повинні спадати з порядку денного. А громадянське суспільство світу має тиснути на ООН з метою забезпечення світопорядку, демократії і Верховенства права, бо в іншому випадку - це хаос і безвладдя. Не будьмо байдужими - діяти треба вже і зараз.

Теги: Антоніо Гуттереш,Голомша,Генсек ООН,ООН , війна в Україні
Мої відео