fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Слідом за Польщею Словаччина схвалила передачу 13-ти МіГ-29 Україні

Слідом за Польщею Словаччина схвалила передачу 13-ти МіГ-29 Україні
360191 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україна – на порозі створення нової авіаційної армії? Словаччина передасть ЗСУ винищувачі МіГ-29 радянського виробництва: попередньо, прийнято рішення щодо тринадцяти літаків. Напередодні про готовність відправити в Україну перші чотири літаки МіГ-29 найближчими днями заявила польська влада. 

Про остаточне схвалення Урядом країни рішення передати Силам оборони України радянські літаки повідомив 17 березня в своєму офіційному акаунті у Твітер прем'єр-міністр Словаччини Едуард Геґер.

"Уряд Словаччини щойно схвалив відправку 13 винищувачів МіГ-29 в Україну! Обіцянки мають бути виконані і коли Володимир Зеленський попросив більше зброї, включаючи винищувачі, я сказав, що ми зробимо все можливе. Радий, що інші роблять те ж саме. Військова допомога потрібна Україні для того, щоб захистити себе та всю Європу від росії", – написав Геґер.

На початку цього тижня тимчасовий прем'єр-міністр Словаччини Едуард Геґер (партія демократів) повідомив, що ніхто в його кабінеті не виступив проти цього кроку.

"Ми вважаємо, що компетенція відправляти таку списану техніку належить Уряду, тому Уряд прийме рішення, і ми відправимо МіГи в Україну", – сказав він у коментарі пресі.

Крім Словаччини, радінські літаки для ЗСУ пообіцяла передати й сусідня Польща. Напередодні стало відомо, що перші чотири з десятка анонсованих Варшавою винищувачів МіГ-29 будуть відправлені в Україну вже найближчими днями. Як зазначив президент Польщі Анджей Дуда на спільній із чеським колегою Петром Павелом пресконференції у Варшаві, чотири літаки вже повністю готові для застосування, а решта проходить сервісне обслуговування.

15 березня було повідомлено, що одразу декілька наших союзників готуються передати Україні свої радянські винищувачі МіГ-29.

stopcor.org

Теги: МіГ-29,Словаччина , війна в Україні
Мої відео