fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Ми хочемо, щоб усі американці зрозуміли, що перемога України – в інтересах США – Андрій Єрмак

Ми хочемо, щоб усі американці зрозуміли, що перемога України – в інтересах США – Андрій Єрмак
344158 ПЕРЕГЛЯДІВ

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак переконаний, що сьогодні Україна та США стали стратегічними партнерами й справжніми друзями. Про це він сказав під час зустрічі з американською підприємницею, меценаткою та власницею журналу The Atlantic Лорен Пауелл Джобс, головним редактором журналу Джеффрі Голдбергом та публіцисткою Енн Епплбаум.

За його словами, в Україні надзвичайно цінують підтримку з боку влади Сполучених Штатів та всього американського народу.

Керівник Офісу Президента наголосив, що Україна з допомогою США та країн НАТО показала, що Росія не така сильна й страшна, як багато хто вважав.

«Наша країна – і це принципова позиція Президента України Володимира Зеленського – не має наміру зупинятися й буде звільняти поки що окуповані агресором території, а для цього нам потрібні насамперед зброя та боєприпаси», – сказав він.

Андрій Єрмак зазначив, що вкрай важливо зберігати високий рівень підтримки України, щоб партнери так само вірили в нашу перемогу, як українці.

«Наше завдання – спілкуватися з американським суспільством на всіх рівнях, щоб американці відчували, що перемога України є інтересом Сполучених Штатів», – наголосив керівник Офісу Президента.

Він також нагадав, що під час повномасштабної війни тисячі українських дітей були нелегально вивезені в Росію. Андрій Єрмак звернув увагу на те, що у світі немає механізму, який би забезпечував повернення таких дітей на батьківщину, до своїх родин, і Україна зараз активно працює в цьому напрямку.

«Це є очевидним проявом геноциду. План Росії в цій війні – знищення української нації. Вони вважають, що ми не маємо права на існування», – переконаний керівник Офісу Президента.

president.gov.ua

Теги: Керівник Офісу Президента України,Андрій Єрмак, війна в Україні, США,американці
Мої відео