fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Президента України Володимира Зеленського за підсумками 83-го дня війни

354912 ПЕРЕГЛЯДІВ

⚡️Головне зі звернення Президента Зеленського: 

▪️Ракетний обстріл Львівської області, Сумщини, Чернігівської області. Авіаудари в Луганській області. Специфічна диверсійна активність в прикордонних районах. Усе це - створення напруги для нашої держави, випробовування наших сил, спроба компенсації російської армії за серію провалів на сході і півдні нашої країни.

▪️Говорив сьогодні з канцлером Німеччини Олафом Шольцом про оборонну підтримку України, нашу взаємодію на рівні Євросоюзу. Поінформував про актуальну ситуацію на полі бою та про можливий розвиток цієї ситуації.

▪️Мав розмову з президентом Франції Емануелем Макроном. Обговорили шостий пакет санкцій, який готується в Євросоюзі. Євроінтеграційні кроки України. Переговорний процес з Росією та евакуацію наших героїв з "Азовсталі". 

▪️Евакуаційна місія триває, її курують наші військові і розвідники, залучені найбільш впливові міжнародні посередники.

▪️Сьогодні, під час церемонії відкриття Каннського кінофестивалю, звернувся до світової кінематографічної спільноти. І нагадав, що зараз, як і в 1940-х роках, потрібно сміливо і відкрито захищати свободу і боротися з диктатурою.

▪️Підписав сьогодні укази про нагородження наших героїв. 165 військовослужбовців Збройних Сил України відзначені державними нагородами, з них 13 посмертно.

▪️Звання Герой України присвоєно трьом військовослужбовцям 24-ї окремої механізованої бригади. Тим, хто проявив надзвичайну хоробрість і ефективність в боях на Донбасі.

▪️Сьогодні попрощався з першим президентом України Леонідом Макаровичем Кравчуком. Церемонія відбулась в Києві, який залишиться столицею незалежної держави. Від 1991-го і назавжди.

Мої відео