fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

БЕБ затвердило Антикорупційну програму на 2023-2024 роки

БЕБ затвердило Антикорупційну програму на 2023-2024 роки
300920 ПЕРЕГЛЯДІВ

Антикорупційна програма Бюро економічної безпеки України на 2023-2024 роки спрямована на подальше впровадження механізмів прозорості, доброчесності та усунення корупційних ризиків з урахуванням викликів в умовах воєнного стану.

Програма обговорювалася з громадскістю у форматі електронного обговорювання, а також під час зустрічей керівництва БЕБ з представниками вітчизняних та іноземних організацій. Зокрема у ній враховано зауваження фахівців Консультативної місії Європейського Союзу (KMЄC). Крім того, програма містить план завдань і заходів з реалізації засад антикорупційної політики БЕБ до 2024 року.

“У програмі розроблені механізми, які поліпшать існуючу систему запобігання і протидії корупції в БЕБ з урахуванням специфіки діяльності. Основний акцент у ній зроблено на упередження, тобто оцінювання корупційних ризиків і подальше їх оперативне усунення”, - зазначив Директор БЕБ Вадим Мельник.

Нагадаємо, що при БЕБ діє робоча група з оцінювання корупційних ризиків, до якої входять і міжнародні експерти. Представники групи були залучені до створення антикорупційної програми. Зокрема, ними вже проаналізовано результати оцінювання корупційних ризиків у першому півріччі цього року, проведено анонімне опитування, результати якого проаналізовано і враховано в Антикорупційній програмі.

За словами керівника Сектору запобігання та виявлення корупції Андрія Грами, ідентифікацію корупційних ризиків проведено шляхом аналізу нормативно-правових документів БЕБ, індивідуального спілкування з фокус-групою та моделюванням способів вчинення корупційних правопорушень. Крім того, проаналізовано матеріали дисциплінарних проваджень, службових розслідувань та пов’язаних з корупцією правопорушень.

Антикорупційна програма також передбачає проведення постійних навчань та участь працівників БЕБ у програмах антикорупційного спрямування. Співробітники КМЄС, які долучені до процесу моніторингу її виконання, вже провели тренінг із запобігання корупції для працівників БЕБ.

З перших днів роботи БЕБ заявило про свою принципову позицію щодо боротьби з корупцією. Нагадаємо, нещодавно співробітники Департаменту детективів внутрішньої безпеки та захисту працівників Бюро економічної безпеки України виявили факти шахрайських дій групи осіб, які за грошову винагороду пропонували працевлаштування до БЕБ. Детальніше https://esbu.gov.ua/news/pivmiljona-za-posadu-v-beb-viyavleno-shahrajsku-shemu-z-pracevlashtuvannya-do-byuro

 

Теги: БЕБ, Бюро економічної безпеки
Мої відео