fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

БЕБ забезпечило відшкодування державі 10,8 млн грн

БЕБ забезпечило відшкодування державі 10,8 млн грн
412815 ПЕРЕГЛЯДІВ

Детективи Бюро економічної безпеки України забезпечили відшкодування завданих державі збитків в сумі понад 10,8 млн грн.

Слідством встановлено, що службові особи одного із маслосирзаводів, у 2022 році умисно ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах. Вони створили схему з реалізації продукції за готівкові кошти фізичним особам-підприємцям без відображення таких операцій у бухгалтерському і податковому обліках. У результаті збитки бюджету склали понад 5,1 млн грн податку на прибуток підприємства та понад 5,7 млн грн податку на додану вартість.

Головному бухгалтеру згаданого підприємства повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України. Наразі завдані державі збитки в сумі понад 10,8 млн гривень відшкодовано.

Відповідно, детективи БЕБ направили матеріали кримінального провадження до Офісу Генерального прокурора для подальшого скерування до суду із клопотанням про звільнення підозрюваної, у зв’язку із відшкодуванням завданих державі збитків в сумі понад 10,8 млн грн.

Відомості до ЄРДР були внесенні на підставі аналітичного продукту складеного фахівцями Департаменту аналізу інформації та управління ризиками БЕБ.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків) здійснювали детективи БЕБ за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора.

Нагадаємо, нещодавно співробітники БЕБ забезпечили відшкодування державі 13 млн грн. Детальніше https://esbu.gov.ua/news/beb-zabezpechylo-vidshkoduvannia-derzhavi-13-mln-hrn

Теги: БЕБ, Бюро економічної безпеки,ухилення від сплати податків,відшкодовано до бюджету
Мої відео