fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Доцентка Євгенія Шостак здобула іменну стипендію Полтавської міської ради

Доцентка Євгенія Шостак здобула іменну стипендію Полтавської міської ради
299860 ПЕРЕГЛЯДІВ

Згідно з рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради щорічні іменні стипендії присвоєно десяти молодим науковцям закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації та наукових установ міста Полтави. Однією з представниць наукової еліти молодих учених стала доцентка кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Євгенія Шостак.

Члени комісії проаналізували подані наукові доробки, публікації в українських і міжнародних виданнях, ознайомились з переліком поданих документів кандидатів та визначили переможців. Відповідне рішення оприлюднили на офіційному сайті Полтавської міської ради.

Нагадаємо, Євгенія – майстер спорту України з футзалу, вона вдало поєднує наукову діяльність із професійним спортивним життям. Євгенія є авторкою багатьох наукових публікацій серед яких публікації в наукометричних базах Scopus, Web of Science, Index Copernicus та навчально-методичних посібників: варіативний модуль для закладів загальної середньої освіти з фізичної культури «Міні-футбол» та варіативний модуль «Футзал» з грифом «Рекомендовано Міністерством освіти i науки України», навчально-наочний посібник «Футзал в ілюстраціях», який схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з фізичної культури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти i науки України; навчально-методичний посібник «Словник термінів та понять зі спортивних дисциплін» частина 2; варіативний модуль «Футзал» – модельна навчальна програма «Фізична культура 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти «Рекомендовано Міністерством освіти i науки України» (наказ Міністерства освіти i науки України від 12 липня 2021 року № 795).

Науково-педагогічний колектив Полтавського педагогічного пишається науковими здобутками університетських молодих учених і бажає Євгенії успішної дослідницької праці і в подальшому! Вітаємо Євгенію, пишаємося її досягненнями!

Мої відео