fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Репродуктолог Київ: Як народити без болю?

Репродуктолог Київ: Як народити без болю?
159020 ПЕРЕГЛЯДІВ
Дихайте правильно! Чи як народити без болю?
 
Це дійсно правда - завдяки дихальній гімнастиці роди проходять набагато швидше та легше. Але дихати треба певним способом, тобто не так, як ми звикли у звичайному житті. Тому акушери-гінекологи радять тренувати своє дихання за пару місяців до народження малюка, приділяючи при цьому близько 15 хвилин на день.
 
Насамперед Ви повинні зрозуміти. Вдих і видих розслаблюють не тільки м'язи, а й Вашу свідомість. Ви зосереджені на своєму диханні й при цьому не відволікатиметеся на біль. А шийка при цьому розкривається швидше.
 
Багато майбутніх матусь під час пологів кричать, намагаючись полегшити свій стан. Але насправді сильно напружуючись, Ви суттєво затримуєте процес появи дитини на світ. До того ж крик дуже вимотує, тому на момент потуг у майбутньої матусі не залишається сил.
 
Зосередившись на диханні, Ви допомагаєте не тільки собі, але й своєму малюкові. З кожним Вашим зітханням він отримує кисень. Отже, переваг дихальної гімнастики достатньо.
 
Як дихати під час перших сутичок?
 
На початку родової діяльності Вам необхідно розслабитися і наповнити й свій, і організм малюка киснем. Повільно вдихайте повітря через ніс, рахуючи при цьому (про себе) до чотирьох, а видихайте ротом до шести.
 
Коли сутички стануть інтенсивнішими, а проміжки між ними коротші, змінюється і тактика дихання. Звертали увагу, як дихати собаки, коли їм спекотно? Ось так потрібно дихати під час сутички. Поверхнево, ритмічно та уривчасто. І вдих, і видих робити треба ротом. Також ефективна техніка"паровозик". Короткий вдих через ніс, видих через рот (губи в трубочку). Також ритмічно і уривчасто, як і "по-собачому". У проміжках між сутичками відпочивайте і дихайте глибоко, як при перших сутичках (на чотири рахунки вдих, на шість - видих).
 
Під час потуг "задуйте свічку".
 
Коли ваш лікар скаже вам тужитися, зробіть глибокий вдих через ніс і затримавши подих, напружте м'язи тазу (а не обличчя!). Видихайте під час потуги слід так, ніби Ви задуваєте свічку. Потуга триватиме близько хвилини, а коли буде перерва, дихайте "по-собачому". У цей період постарайтеся відпочити. Під час цієї техніки часто пересихає у роті, а пити під час потуг не рекомендують. Але Ви можете сполоснути рот водою.
 
Якщо дихати правильно й уважно слухати акушера-гінеколога, то за чотири-п'ять потуг з'явиться на світ малюк. Таким чином, можна з упевненістю сказати, що правильне дихання істотно полегшує родову діяльність!
Теги: Репродуктологія Київ
Мої відео